Jest nam bardzo miło poinformować, że O&W znalazło się w czołówce najlepszych i największych kancelarii w Polsce wg wyników XVII Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita. Zestawienie co roku wyłania liderów usług prawnych i jest swoistym barometrem tego, co dzieje się na rynku. Cieszymy się, że w tegorocznym podsumowaniu uplasowaliśmy się na miejscach wyższych, niż te z 2018 r.
 
Rozwój rynku usług prawniczych wymaga stałego reagowania na zmiany oraz poszerzania kompetencji i specjalizacji. Jest to wyzwanie, które staramy się podejmować każdego dnia, dlatego tym bardziej cieszy nas, że znaleźliśmy się wśród najlepszych kancelarii w Polsce. Wyniki, jakie osiągnęliśmy to odzwierciedlenie wieloletniej pracy na rzecz naszych Klientów.
 
Budujący jest dla nas fakt, że tegoroczne wyniki rankingu są docenieniem zarówno naszej pracy w ramach doradztwa biznesowego, jak również działań podejmowanych z potrzeby serca. O&W jest jedną z dwóch wyróżnionych kancelarii, które w swojej codziennej pracy nie zapominają o pomocy słabszym. Tym samym została doceniona nasza wieloletnia działalność na rzecz tych, którzy sami bronić się nie mogą – zwierząt. Jak można przeczytać na stronie wyników rankingu „To, co ujęło członków kapituły w przypadku nagrodzonych kancelarii, to fakt, że w obu systematyczna działalność pro bono nie jest kwestią polityki wizerunkowej, lecz wynika z autentycznej potrzeby serca pracujących w nich prawników”. Zachęcamy do lektury artykułu, który opisuje i wyjaśnia co wpłynęło na decyzję kapituły.
 
Poniżej przedstawiamy miejsca, które osiągnęło O&W:

Powyższe osiągnięcia nie byłyby możliwe bez naszych Klientów, Pracowników oraz Współpracowników. Dziękujemy wszystkim za codzienną pracę, która z roku na rok pozwala osiągać coraz wyższe wyniki w Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita.