• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Español

Szkolenia

Dzielenie się wiedzą to istotny element naszej pracy. Szkolenia dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów, szyjąc je na miarę. Poruszamy te aspekty, które odpowiadają na realne potrzeby biznesu, a uczestników wyposażamy w wiedzę i kompetencje z zakresu kluczowych obszarów prawa i aktualnych przepisów. Sprawdź przykładowy zakres naszych szkoleń.

Prowadzimy szkolenia dla pracowników różnych szczebli oraz dla pracodawców / kadry zarządzającej m.in. w zakresie:
1. Zasad bezpiecznego rozwiązywania umów o pracę,
2. Odpowiedzialności pracowników,
3. Przeciwdziałania mobbingowi i innym formom naruszania zasad współżycia społecznego w zakładzie pracy,
4. Czasu pracy – możliwości elastycznego kształtowania czasu pracy pracowników, w tym rozliczanie nadgodzin, ewidencja czasu pracy,
5. Nowelizacji przepisów z zakresu prawa pracy,
6. Przetwarzania i ochrony danych osobowych w działach HR (RODO),
7. Zatrudniania cudzoziemców.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy szkolenia i warsztaty z ochrony danych osobowych zapewniając praktyczne wskazówki i case study dostosowane do specyfiki firmy i branży.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy kompleksowe szkolenia dotyczące zarówno tematyki CIT, jak i wybranych specjalistycznych zagadnień podatkowych występujących w indywidualnych modelach biznesowych.  Szkolimy w trzech językach: polskim, angielskim i niemiecki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy dedykowane szkolenia dotyczące obowiązków informacyjnych spółek publicznych dla zarządów, rad nadzorczych, kadry menedżerskiej, specjalistów działów IR.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy szkolenia i warsztaty dotyczące m.in. stosowania środków bezpieczeństwa finansowego, ryzyk prawnych i operacyjnych, odpowiedzialności osobistej managementu najwyższego szczebla, zachowań w sytuacjach krytycznych (zatrzymanie / przeszukanie / przesłuchanie).

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy szkolenia pozwalające lepiej zrozumieć i poruszać po regulacjach VAT, prawidłowo definiować obowiązki i oceniać konsekwencje rozliczeń na gruncie VAT.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy szkolenia i warsztaty dedykowane działom HR oraz kadrze menedżerskiej w zakresie oddelegowań pracowników,  z uwzględnieniem aspektów podatkowych, prawa pracy i zabezpieczenia społecznego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy praktyczne szkolenia dla kadr zarządzających oraz pracowników działów BHP i ochrony środowiska, wyjaśniamy obowiązki spoczywające na organizacji i wskazujemy, jak efektywnie je realizować.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasi eksperci poruszą tematy takie jak:

10:00 Aktualności dotyczące kwestii związanych z COVID-19 w zakładzie pracy, a w tym:

  • obowiązujące regulacje i tarcze antykryzysowe,
  • aktualne zasady i obowiązki pracodawcy w związku z prewencją,
  • kwarantanna/izolacja – aktualne regulacje,
  • testy i szczepionki na koronawirusa – prawa i obowiązki pracodawcy,
  • odpowiedzialność pracodawcy z tytułu pandemii COVID-19

10:50 Praca zdalna, praca hybrydowa i powrót do biur

11:05 Obowiązek raportowania umów o dzieło

11:15 Kontrole PIP w 2021 r. – na co zwrócić szczególną uwagę i jak się przygotować? Co będzie kontrolować PIP?

11:30 Sygnaliści w polskich firmach – nowe obowiązki wynikające z dyrektywy

11:40 Praca transgraniczna – kluczowe kwestie po ostatnich zmianach

Na koniec (o godz. 11:50) zapraszamy również na panel dyskusyjny, podczas którego będą mogli Państwo zadać pytania i odnieść się do poruszanych tematów. Zapraszamy!

 

Zastrzegamy sobie prawo odmowy rejestracji uczestnictwa osoby powiązanej w jakimkolwiek charakterze z podmiotem konkurencyjnym dla organizatora webinarium. W przypadku ujawnienia powyższych okoliczności po potwierdzeniu uczestnictwa, zastrzegamy sobie prawo do cofnięcia potwierdzenia rejestracji bez podawania przyczyny.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE