• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Español

Szkolenia

Dzielenie się wiedzą to istotny element naszej pracy. Szkolenia dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów, szyjąc je na miarę. Poruszamy te aspekty, które odpowiadają na realne potrzeby biznesu, a uczestników wyposażamy w wiedzę i kompetencje z zakresu kluczowych obszarów prawa i aktualnych przepisów. Sprawdź przykładowy zakres naszych szkoleń.

Prowadzimy szkolenia dla pracowników różnych szczebli oraz dla pracodawców / kadry zarządzającej m.in. w zakresie:
1. Zasad bezpiecznego rozwiązywania umów o pracę,
2. Odpowiedzialności pracowników,
3. Przeciwdziałania mobbingowi i innym formom naruszania zasad współżycia społecznego w zakładzie pracy,
4. Czasu pracy – możliwości elastycznego kształtowania czasu pracy pracowników, w tym rozliczanie nadgodzin, ewidencja czasu pracy,
5. Nowelizacji przepisów z zakresu prawa pracy,
6. Przetwarzania i ochrony danych osobowych w działach HR (RODO),
7. Zatrudniania cudzoziemców.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy szkolenia i warsztaty z ochrony danych osobowych zapewniając praktyczne wskazówki i case study dostosowane do specyfiki firmy i branży.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy kompleksowe szkolenia dotyczące zarówno tematyki CIT, jak i wybranych specjalistycznych zagadnień podatkowych występujących w indywidualnych modelach biznesowych.  Szkolimy w trzech językach: polskim, angielskim i niemiecki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy dedykowane szkolenia dotyczące obowiązków informacyjnych spółek publicznych dla zarządów, rad nadzorczych, kadry menedżerskiej, specjalistów działów IR.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy szkolenia i warsztaty dotyczące m.in. stosowania środków bezpieczeństwa finansowego, ryzyk prawnych i operacyjnych, odpowiedzialności osobistej managementu najwyższego szczebla, zachowań w sytuacjach krytycznych (zatrzymanie / przeszukanie / przesłuchanie).

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy szkolenia pozwalające lepiej zrozumieć i poruszać po regulacjach VAT, prawidłowo definiować obowiązki i oceniać konsekwencje rozliczeń na gruncie VAT.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy szkolenia i warsztaty dedykowane działom HR oraz kadrze menedżerskiej w zakresie oddelegowań pracowników,  z uwzględnieniem aspektów podatkowych, prawa pracy i zabezpieczenia społecznego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy praktyczne szkolenia dla kadr zarządzających oraz pracowników działów BHP i ochrony środowiska, wyjaśniamy obowiązki spoczywające na organizacji i wskazujemy, jak efektywnie je realizować.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Agenda webinarium:

 1. Rok od wydania objaśnień w sprawie dzielenia dochodu w Polskiej Strefie Inwestycji. Orzecznictwo sądów oraz perspektywy na kolejne lata;
 2. Podstawowe zasady kalkulacji dochodu zwolnionego, w tym uwzględnienie sposobu ujęcia pomocy publicznej z tarczy antykryzysowej (rozliczenie przychodów oraz kosztów);
 3. Kumulacja pomocy publicznej w Polskiej Strefie Inwestycji ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia uzyskanego w okresie pandemii (tarcza antykryzysowa oraz tarcza finansowa PFR).

Spotkanie poprowadzą:

Jacek Łuczyński – Manager, dział podatkowy

Karol Niemiec – Senior consultant, doradca podatkowy

REJESTRACJA

Wybrane kwestie omówimy jak zwykle zwięźle i praktycznie, tak by – na chwilę przed wakacjami – pomóc Państwu zorientować się, co czeka działy HR w najbliższym czasie. Podsumujemy:

 

 • Szczepienia pracowników przeciwko COVID-19: zasady organizacji programów szczepień przez pracodawców oraz możliwość ich promocji, szczepienia a dane osobowe – możliwość przetwarzania danych o zaszczepieniu się, szczepienia a ryzko nierównego traktowania pracowników – jak powinien działać pracodawca, aby uniknąć ryzyka dyskryminacji pracowników.
 • Zniesienie stanu epidemii – co dla pracodawców oznaczać będzie zapowiadana przez Rząd zmiana.
 • Badanie trzeźwości pracowników przez pracodawców po projektowanych zmianach w Kodeksie pracy.
 • Zapowiadana rewolucja dot. składek ZUS – z jakimi zmianami należy liczyć się w najbliższym czasie.
 • Polski Ład i inne zmiany w przepisach – czego się spodziewać.

 

Swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem podzielą się nasi eksperci:

Anna Chrobot, Partner, Adwokat
Lucyna Brayshaw, Partner, Radca prawny
Natalia Komarzańska, Manager, Dział prawny
Ludmiła Łuczak, Manager, Radca prawny
Magdalena Maślak-Gościmińska, Senior associate, Adwokat

 

Zapraszamy!

REJESTRACJA