Szkolenia

Dzielenie się wiedzą to istotny element naszej pracy. Szkolenia dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów, szyjąc je na miarę. Poruszamy te aspekty, które odpowiadają na realne potrzeby biznesu, a uczestników wyposażamy w wiedzę i kompetencje z zakresu kluczowych obszarów prawa i aktualnych przepisów. Sprawdź przykładowy zakres naszych szkoleń.

Prowadzimy szkolenia dotyczące wszystkich zagadnień związanych z pomocą publiczną. W prosty sposób przedstawimy to skomplikowane zagadnienie. Opowiemy o tym, czym jest pomoc publiczna i w jaki sposób przedsiębiorca może legalnie z niej skorzystać. Wyjaśnimy też, jakie będą ryzyko przedsiębiorcy, który otrzymał pomoc publiczną niezgodną z prawem, a także jak może zareagować firma, która dowie się, że jej konkurent otrzymał bezprawną pomoc.  

Dowiedz się więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy szkolenia dla pracowników różnych szczebli oraz dla pracodawców / kadry zarządzającej m.in. w zakresie:
1. Zasad bezpiecznego rozwiązywania umów o pracę,
2. Odpowiedzialności pracowników,
3. Przeciwdziałania mobbingowi i innym formom naruszania zasad współżycia społecznego w zakładzie pracy,
4. Czasu pracy – możliwości elastycznego kształtowania czasu pracy pracowników, w tym rozliczanie nadgodzin, ewidencja czasu pracy,
5. Nowelizacji przepisów z zakresu prawa pracy,
6. Przetwarzania i ochrony danych osobowych w działach HR (RODO),
7. Zatrudniania cudzoziemców.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy szkolenia i warsztaty z ochrony danych osobowych zapewniając praktyczne wskazówki i case study dostosowane do specyfiki firmy i branży.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy kompleksowe szkolenia dotyczące zarówno tematyki CIT, jak i wybranych specjalistycznych zagadnień podatkowych występujących w indywidualnych modelach biznesowych.  Szkolimy w trzech językach: polskim, angielskim i niemiecki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy dedykowane szkolenia dotyczące obowiązków informacyjnych spółek publicznych dla zarządów, rad nadzorczych, kadry menedżerskiej, specjalistów działów IR.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy szkolenia i warsztaty dotyczące m.in. stosowania środków bezpieczeństwa finansowego, ryzyk prawnych i operacyjnych, odpowiedzialności osobistej managementu najwyższego szczebla, zachowań w sytuacjach krytycznych (zatrzymanie / przeszukanie / przesłuchanie).

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy szkolenia pozwalające lepiej zrozumieć i poruszać po regulacjach VAT, prawidłowo definiować obowiązki i oceniać konsekwencje rozliczeń na gruncie VAT.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy szkolenia i warsztaty dedykowane działom HR oraz kadrze menedżerskiej w zakresie oddelegowań pracowników,  z uwzględnieniem aspektów podatkowych, prawa pracy i zabezpieczenia społecznego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Prowadzimy praktyczne szkolenia dla kadr zarządzających oraz pracowników działów BHP i ochrony środowiska, wyjaśniamy obowiązki spoczywające na organizacji i wskazujemy, jak efektywnie je realizować.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kolejne szkolenia już wkrótce! Prosimy o cierpliwość – zachęcamy do śledzenia newsów na stronie oraz w naszych social mediach.