OW partnerem XI Kongresu HR Spółek Giełdowych SEG

Po raz kolejny jako partnerzy uczestniczyliśmy w Kongresie HR Spółek Giełdowych organizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. XI edycja odbyła się 10-11 maja 2023 r. w Warszawie. Podczas wydarzenia poruszane były tematy ważne z punktu widzenia działów HR, szczególnie w obliczu ostatnich zmian w kodeksie pracy.  

Podczas panelu głównego wystąpiła Lucyna Brayshaw w debacie z Robertem Wąchałą. Omówiła największe wyzwania dla pracodawców w związku z wdrożeniem pracy zdalnej oraz odpowiedziała na pytanie „czy pracodawcy są przygotowani na nowy model pracy?”.  

Drugiego dnia podczas warsztatów Lucyna Brayshaw, Natalia Mosur i Ludmiła Łuczak przedstawiły zmiany w zakresie pracy zdalnej w oparciu o praktyczne przykłady.  

Zachęcamy również do obejrzenia wywiadu dostępnego tutaj, w którym Lucyna Brayshaw odpowiada na pytania związane z przyszłością pracy zdalnej. 

Dziękujemy uczestnikom i organizatorom Kongresu za dwa dni pełne wartościowych rozmów, a także za możliwość wymiany spostrzeżeń i rozwiania wątpliwości związanych z ostatnimi zmianami w prawie pracy.