hero-photo

Już po raz kolejny nasi eksperci wezmą udział w Kongresie HR Spółek Giełdowych organizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Podczas dwóch dni sesji plenarnych poruszone zostaną zagadnienia istotne z punktu widzenia działów HR spółek giełdowych. 9. edycja Kongresu odbędzie się w wersji online.

Nasi specjaliści zostali zaproszeni do udziału w debacie dotyczącej pracy hybrydowej. Lucyna Brayshaw oraz Natalia Komarzańska opowiedzą m.in. o wymaganiach formalnych i aspektach miękkich oraz możliwych modelach takiej formy pracy. Podejmą także temat wpływu pracy zdalnej na pracę w biurze.

W ramach Kongresu HR SEG odbędzie się także cykl webinariów. Eksperci O&W poprowadzą jedno z nich i rozwiną temat pracy hybrydowej. Lucyna Brayshaw, Ludmiła Łuczak i Natalia Komarzańska przedstawią m.in. obowiązujące regulacje wewnętrzne związane z wdrożeniem pracy zdalnej i opowiedzą, na co zwrócić szczególną uwagę wprowadzając regulaminy lub polityki. Omówią także ryzyka i  najczęstsze problemy praktyczne związane z pracą hybrydową oraz przedstawią sposoby ich unikania lub ograniczania.

Sesje plenarne odbędą się w terminie 21-22 kwietnia (weźmiemy udział w II dniu Kongresu). Webinarium będzie miało miejsce 11 maja. Agenda spotkań oraz formularze rejestracyjne znajdują się na stronie Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych dostępnej TUTAJ.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kongresie spółki giełdowe zainteresowane wyzwaniami z zakresu HR, zwłaszcza w tych niełatwych czasach pandemii.