...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Odpowiedzialność osobista członków Zarządu w kontekście cen transferowych – śniadanie biznesowe

Już wkrótce będziemy mieli okazję spotkać się z przedsiębiorcami z Opola i okolic, zainteresowanymi cenami transferowani w kontekście odpowiedzialności członków zarządów. Wspólnie z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, Fundacją Rozwoju Śląska oraz Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki zapraszamy na śniadanie biznesowe Odpowiedzialność osobista członków zarządu za naruszenie przepisów dotyczących cen transferowych.
 
Patronat nad spotkaniem objął Konsulat Republiki Federalnej Niemiec.
 
Podczas wydarzenia eksperci Olesiński & Wspólnicy, zajmujący się na co dzień problematyką cen transferowych, analiz finansowych oraz prawa karnego skarbowego wyposażą Państwa w praktyczną wiedzę na temat ostatnich zmian w przepisach oraz ich wpływu na zakres odpowiedzialności osobistej zarządów.
 
Zaproszenie kierujemy do członków zarządów, osobiście zobowiązanych do składania oświadczeń o sporządzeniu dokumentacji oraz formularzy TP-R, ale również do innych osób, mogących ponosić odpowiedzialność karnoskarbową, w tym dyrektorów finansowych i głównych księgowych.
 
Spotkanie odbędzie się 12.03.2019 o godzinie 10:00 w Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląska w Opolu. Program spotkania oraz formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj.
 
Zapraszamy serdecznie!