Andrzej Łobodziński i Konrad Misiewicz nowymi partnerami w OW

hero-photo

Z ogromną radością dzielimy się informacją, że wraz z początkiem lipca nasze grono partnerskie zasiliło dwóch znakomitych ekspertów, a przede wszystkim wspaniałych ludzi – Andrzej Łobodziński i Konrad Misiewicz.

Andrzej i Konrad współtworzą OW od 12 lat, a ich partnerstwo jest czymś naturalnym, oczekiwanym i potrzebnym. Bardzo się cieszymy. To wielka rzecz i radość dla nas i dla naszych klientów. Partnerstwo w Olesiński & Wspólnicy oznacza nie tylko najwyższy poziom kompetencji zawodowych i doświadczenie, ale także reprezentowanie naszych wartości, pozytywny wpływ na całą organizację i jej otoczenie, nie tylko biznesowe oczywiście – tak awans komentuje Rafał Olesiński.

 

Grono partnerskie OW liczy teraz 11 osób. Serdecznie gratulujemy nowym członkom! A poniżej prezentujemy pokrótce ich sylwetki oraz komentarze dotyczące nowej roli:

Andrzej Łobodziński jest radcą prawnym. Kieruje zespołem zajmującym się kompleksową obsługą zagranicznych inwestorów rozpoczynających i rozwijających działalność w Polsce. Ponadto specjalizuje się w prawnych i podatkowych aspektach transgranicznego świadczenia pracy i usług oraz kwestiach legalizacyjnych. W OW odpowiada również za rozwój praktyk German Desk oraz podatków osobistych.

Ostatnich 12 lat było przede wszystkim niesamowitą przygodą. W jej trakcie miałem okazję nie tylko rozwijać się jako doradca, ale też współuczestniczyć w rozwoju i ewolucji OW. Patrząc na ten okres czuję dużą satysfakcję z tego, co udało się nam wspólnie osiągnąć i radość z miejsca, w którym jesteśmy dziś. Nie jest to jednak koniec drogi, a początek kolejnej przygody i nowych ekscytujących wyzwań.

Osobiste podziękowania chciałbym skierować do partnerów, którzy pokazali mi, że można doradzać na najwyższym poziomie nie tracąc z oczu wartości, którymi kierujemy się w naszym życiu i uznali, że chcą abyśmy dalej wspólnie rozwijali OW.

Chciałem również podziękować mojemu zespołowi, który zawsze za mną stał i który jest niekwestionowanym współautorem tego sukcesu. To wszystko nie udałoby się jednak, gdyby nie ogromne wsparcie, zrozumienie i empatia na jakie zawsze mogłem liczyć ze strony moich najbliższych – dziękuję!  – komentuje Andrzej. Więcej o jego doświadczeniu i specjalizacji tutaj.

 

Konrad Misiewicz jest doradcą podatkowym. Kieruje zespołem podatków pośrednich, który zajmuje się doradztwem w zakresie podatku od towarów i usług, akcyzy, regulacji celnych, a także przepisów regulujących monitorowanie przemieszczeń towarów wrażliwych. Zespół Konrada specjalizuje się również w prowadzeniu rozliczeń VAT dla klientów krajowych i zagranicznych.

Zaproszenie do grona partnerów OW jest dla mnie wielkim wyróżnieniem. Współpracę z OW zacząłem w 2010 r. Przez te wszystkie lata obserwowałem dynamiczny rozwój firmy, poznałem wspaniałych ludzi, zyskałem nowych przyjaciół. Wspólnie z zespołem zrealizowaliśmy wiele projektów. Był to czas wytężonej, ale też niezwykle satysfakcjonującej pracy.

Bardzo cieszę się, że będę kontynuował współpracę z OW w nowej roli. Nominacja partnerska jest dla mnie początkiem nowej drogi, w ramach której będę mógł jeszcze aktywniej rozwiać OW i praktykę podatków pośrednich.

Chciałbym podziękować partnerom i klientom za zaufanie. Mojemu zespołowi i bliskim chciałbym podziękować za nieustające wsparcie – komentuje Konrad. Więcej o jego doświadczeniu i specjalizacji tutaj.

 

A poniżej relacja ze świętowania awansów partnerskich w OW: