hero-photo

Za nami otwarcie pierwszego sklepu stacjonarnego Sportano – jednej z najszybciej rozwijających się multibrandowych platform e-commerce w Polsce, oferującej sprzęt, obuwie i odzież dla niemal 60 różnych dyscyplin sportowych. To wydarzenie jest ważnym krokiem dla Sportano, ale też dla OW, ponieważ doradzamy tej spółce od początku jej istnienia.

Wsparcie naszego zespołu TMT w związku z otwarciem sklepu stacjonarnego obejmowało w szczególności doradztwo w związku z wdrożeniem usług dodatkowych (rezerwacja produktu, odbiór osobisty, usprawnienie procesu transportu sprzętów wielkogabarytowych) oraz związaną z nimi modyfikację regulaminu sklepu online.

Na co dzień doradzamy Sportano zarówno w obszarze prawa konsumenckiego, jak i prawa kontraktów, ochrony danych osobowych czy IP. Wśród zrealizowanych projektów warto wyróżnić m.in. opracowanie modelu prawnego sprzedaży internetowej, uzyskanie praw wyłącznych do szerokiego portfolio marek produktowych, czy kompleksowe doradztwo w zakresie prawa ochrony konsumentów i danych osobowych w związku z udziałem spółki w tzw. Projekcie Plaża, realizowanym przez telewizję TVN.

W powyższych obszarach doradzali: Andrzej Boboli, Ludmiła Łuczak, Bartosz Kolarz, Małgorzata Paja, Zuzanna Prandecka-Walek, Przemysław Gruchała, Mariusz Machowski, Hieronim Dąbrowski i Paweł Kaczmarek.