...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Wymiana międzynarodowych doświadczeń na Moore Legal Services w Paryżu

Na początku grudnia mieliśmy okazję uczestniczyć w kolejnym udanym spotkaniu zorganizowanym przez Moore Global. Podczas międzynarodowej konferencji Moore Legal Services w Paryżu reprezentowali nas partnerzy – Rafał Olesiński, Lucyna Brayshaw i Filip Mroczkowski.

Wydarzenie zgromadziło prawnicze firmy partnerskie sieci Moore Global z Europy i USA, tworząc przestrzeń do nawiązywania kontaktów, wzmacniania więzi i rozwoju biznesu.

„Za nami dużo rozmów na temat współpracy przy projektach transgranicznych oraz wymiana spostrzeżeń o whistleblowingu, ESG i sztucznej inteligencji z perspektywy różnych jurysdykcji. Cieszymy się, że możemy być częścią sieci i przyczyniać się do jej rozwoju. Dziękujemy za doskonałą organizację i merytoryczne dyskusje.” – podsumowuje konferencję Filip Mroczkowski.

Spotkania organizowane przez Moore Global są dla nas również okazją do podsumowania bieżących tematów prawnych i podatkowych w Polsce. Podczas konferencji w Paryżu mieliśmy okazję przybliżyć przedstawicielom firm partnerskich narzędzie do zarządzania zgłoszeniami od sygnalistów – WhistBoard, którego jesteśmy współautorami.

Dziękujemy za kolejne inspirujące spotkanie! Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Moore Global i oferować naszym klientom dostęp do wysokiej jakości usług i rozwiązań na całym świecie!

Więcej o naszym wsparciu przy projektach transgranicznych można przeczytać na stronie International Desk.