Wybitni goście i inspirujące prelekcje podczas OEES

Już jutro w Krakowie rozpocznie się międzynarodowy szczyt ekonomiczny Open Eyes Economy Summit, podczas którego Rafał Olesiński, partner zarządzający O&W wystąpi w roli prelegenta. Rafał weźmie udział w sesji Firma-idea, a tematem jego prelekcji będzie „Prawo pracy: wolność czy równość?”.

Podczas wystąpień zostaną poruszone tematy związane z nowym modelem ekonomicznym, opartym na wartościach społecznych. Zagadnienia odpowiedzialności społecznej, przyszłości wolnego rynku, demokracji czy ekologii będą podstawą dyskusji prowadzonej przez wybitnych przedsiębiorców, znanych polityków i społecznych aktywistów, naukowców, dziennikarzy i artystów. Poniżej prezentujemy kilkoro z kilkudziesięciu prelegentów, wśród których znajdzie się Rafał Olesiński:

  • Jerzy Hausner – twórca idei Open Eyes Economy, polski polityk i ekonomista, profesor nauk ekonomicznych. W latach 2001–2005 poseł na Sejm IV kadencji oraz minister w rządach Leszka Millera i Marka Belki, w latach 2003–2005 wiceprezes Rady Ministrów, członek Rady Polityki Pieniężnej w kadencji 2010–2016;
  • Jerzy Bralczyk – profesor nauk humanistycznych, wykładowca Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Redaktor językowy Konstytucji Rzeczypospolitej, Wiceprzewodniczący Rady Języka Polskiego;
  • Janina Ochojska – polska działaczka humanitarna, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej, astronom;
  • Jarosław Gugała – polski dziennikarz związany m.in. z Telewizją Polską i Polsatem, nauczyciel akademicki i dyplomata, w latach 1999-2003 ambasador RP w Urugwaju;
  • Robert Biedroń – polski polityk, samorządowiec, ekspert organizacji praw człowieka w Polsce i za granicą, publicysta, od 2014 r. prezydent Słupska.

Lista prelegentów jest dużo dłuższa, można zapoznać się z nią tutaj. Jesteśmy dumni, że pośród tak znakomitych osobistości znajdzie się partner zarządzający O&W. To docenienie jego wieloletnich działań w kierunku wytworzenia modelu ekonomii opartego na wartościach społecznych.

Wciąż dostępne są bilety na Open Eyes Economy, który odbędzie się 20 i 21 listopada w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu – bilety można nabyć tutaj.