Na wydarzeniu Made in Wroclaw, które odbyło się 17 października 2023 r. pojawiliśmy się w roli partnera Welcome Executive Dinner. Made in Wroclaw to wyjątkowe spotkanie ekspertów i liderów branży nowych technologii. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem Tech Generation, a główne tematy związane były z trendami w branży IT, innowacjami czy rolą człowieka we współczesnym świecie biznesu.

Nasze wrażenia?

  • Spośród wielu inspirujących wystąpień naszą uwagę zwróciły m.in. te dotyczące sztucznej inteligencji (AI), a po rozmowach z uczestnikami doszliśmy do wniosku, że otoczenie prawne AI to nadal niezbadany obszar w wielu firmach. To utwierdziło nas w przekonaniu o słuszności rozwoju AI w naszej firmie.
  • Strefa expo na Made in Wroclaw była bardzo atrakcyjna i prezentowała wiele technologii z regionu. Widać, że Wrocław to ważne i aktywne miejsce na mapie technologicznej Polski i Europy.
  • Na wydarzeniu panowała doskonała atmosfera do networkingu, w którym obecne były zarówno małe, jak i duże firmy. Dobrze było móc z nimi porozmawiać i powymieniać się cennymi wskazówkami.

Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w tak ważnym dla Dolnego Śląska wydarzeniu. To ogromna wartość być w centrum transformacji technologicznej, szczególnie, że docierające do nas sygnały są zmienne (a czasem i sprzeczne) – dlatego kładziemy szczególny nacisk na ich zbieranie, rozumienie i bieżącą interpretację.

W wydarzeniu uczestniczyli: Rafał Olesiński, Magdalena Tyrakowska-Szymczak, Filip Mroczkowski, Joanna Lentka-Wróbel, Ludmiła Łuczak, Joanna Karczewska, Patricia Sharp, Maria Dymitruk i Sebastian Kleszyk.