...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Wojciech Fryze nowym Partnerem w Olesiński & Wspólnicy

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information


Do grona szóstki Partnerów Olesiński & Wspólnicy z dniem 1 lipca dołączył adw. Wojciech Fryze, który współpracuje z kancelarią od 2009 roku. Nowa pozycja to docenienie kompetencji, doświadczenia i zaangażowania w rozwój firmy, awans tym bardziej wyjątkowy, że Wojtek swoją karierę w O&W rozpoczynał 10 lat temu od stanowiska praktykanta.
 
To dla mnie szczególny moment. Z Wojtkiem łączy nas 10 lat wspólnej pracy i rozwijania działu podatkowego w Olesiński & Wspólnicy. Dla Wojtka O&W było pierwszym poważnym doświadczeniem zawodowym. Pamiętam, jak namawiałem go, aby zajął się podatkami, co pewnie dla świeżo upieczonego aplikanta adwokackiego było dość egzotycznym wyzwaniem i pójściem w nieznane. Cieszę się, że mi zaufał, bo w mojej ocenie rozumie podatki jak mało kto i ma unikalne umiejętności budowania relacji z klientami. Jestem dumny z jego sukcesu i cieszę się, że możemy powitać go w gronie partnerskim – mówi partner O&W, Tomasz Gałka.
 
Wojtek specjalizuje się zwłaszcza w zagadnieniach związanych z podatkami dochodowymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie na rzecz międzynarodowych grup kapitałowych i spółek publicznych a także indywidualnych inwestorów i przedsiębiorców. Jego praktyka obejmuje w szczególności liczne projekty restrukturyzacyjne, due diligence, kontrole i postępowania podatkowe.
 
Jest również współtwórcą narzędzi z zakresu legal tech, m.in. aplikacji MDRnow służącej do raportowania schematów podatkowych, a także rozwiązań z zakresu jednolitego pliku kontrolnego. W tegorocznym międzynarodowym rankingu The Legal500 został wyróżniony tytułem Recommended lawyer w dziedzinie Tax.
 
Dołączenie do grona Partnerów, którzy w dużej mierze ukształtowali mnie zawodowo, to dla mnie ogromne wyróżnienie i ważny etap. Cieszę się, że będę mógł mieć swój wkład w rozwój tej złożonej z niesamowitych ludzi organizacji – komentuje Wojciech Fryze.
 
Komunikat na temat dołączenia Wojciecha Fryze do grona Partnerów ukazał się w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Pulsie Biznesu.