...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Szkolenie PPK czy PPE?

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Spore zmiany dla pracodawców i znaczne zwiększenie kosztów pracy już w 2019 r. to efekt uchwalonego projektu ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Warto jednak zaznaczyć, że istnieje możliwość ograniczenia kosztów, ale tylko jeśli firma zadziała szybko. Aby przygotować Klientów do nadchodzących zmian, organizujemy praktyczne szkolenie „PPK czy PPE?”, które pozwoli podjąć decyzję w którą stronę pójść. Wśród prelegentów znajdą się specjaliści O&W, prawnicy, oraz eksperci w zakresie wdrażania programów emerytalnych.
 
Głównym elementem szkolenia będzie moderowana dyskusja między dwoma praktykami z zakresu wdrożenia PPE i PPK. Specjaliści przedstawią wdrażane przez nich programy oraz porównają ich wady i zalety. Przeliczone zostaną także praktyczne skutki obu rozwiązań na przykładowych danych (kilka scenariuszy). W trakcie debaty i po będzie możliwość zadania indywidualnych pytań.
 
Szkolenie odbędzie się 25 października o godz. 10 we wrocławskim biurze O&W (ul. Powstańców Śl. 2-4). Warsztaty powinny potrwać ok. 4 godzin, jednak w zależności od ilości uczestników i ich aktywności, mogą się przedłużyć.
 
Koszt udziału dla Klientów O&W to 760 zł (netto) za jedną osobę. W przypadku zainteresowania uczestnictwem większej ilości osób z firmy, koszt udziału każdej kolejnej osoby to 500 zł (netto). Zainteresowanych przedsiębiorców spoza grona Klientów O&W, prosimy o indywidualne zapytania na adres kontakt@olesinski.com.
 
Formularz rejestracyjny znajduje się tutaj.