...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Szkolenie: Ceny transferowe 2019 w praktyce

„Ceny transferowe 2019 – zmiany prawne, odpowiedzialność osobista członków zarządów i działów finansowo-księgowych w praktyce” to temat szkolenia, jakie 14 marca odbędzie się we wrocławskim biurze O&W. Podczas spotkania eksperci, którzy na co dzień zajmują się problematyką cen transferowych oraz analiz finansowych, podzielą się praktyczną wiedzą z przygotowania dokumentacji cen transferowych oraz analiz danych porównawczych, popartą ich wieloletnim doświadczeniem w przygotowaniu dokumentacji dla Klientów. Specjaliści wprowadzą uczestników w tematykę najnowszych istotnych zmian w przepisach, dotyczących transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi, w tym również dotyczących odpowiedzialności osobistej wynikającej z zawierania transakcji kontrolowanych.
 
Szkolenie odbędzie się 9 maja w godz. 9:30 – 16:30 w biurze O&W przy ul. Powstańców Śląskich 2-4 we Wrocławiu. Koszt uczestnictwa to 250 zł za osobę.
 
Więcej informacji, w tym szczegółowa agenda spotkania oraz formularz rejestracyjny znajduje się tutaj. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką!