...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Ruszył nabór do MITEF Poland

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Jako partner Ścieżki Industry 4.0 (pisaliśmy o tym tutaj), informujemy, że ruszył nabór do 4. edycji jednego z największych w Polsce programów akceleracyjnych – MIT Enterprise Forum Poland.
 
Celem projektu jest wspieranie start-upów w drodze od odkrycia do efektywnej komercjalizacji technologii oraz połączenie ich potencjału z wiedzą, doświadczeniem i zasobami wiodących polskich, a także międzynarodowych przedsiębiorstw.
 
Akcelerację w ramach 4. edycji programu przejdzie około 25 start-upów technologicznych. Początkujący przedsiębiorcy przez 3 miesiące będą współpracować z polskimi i międzynarodowymi ekspertami oraz mentorami weryfikując i dopracowując modele biznesowe swoich przedsięwzięć. Wszystko po to, aby potrafili poradzić sobie w rynkowej rzeczywistości, skutecznie skomercjalizować swoje rozwiązania, jak również efektywnie pozyskać finansowanie na dalszy rozwój działalności.
 
Start-upy technologiczne, które chciałyby wziąć udział w programie, zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem strony internetowej mitefpoland.org. Można to zrobić do końca lutego.