Ruszył nabór do MITEF Poland

Jako partner Ścieżki Industry 4.0 (pisaliśmy o tym tutaj), informujemy, że ruszył nabór do 4. edycji jednego z największych w Polsce programów akceleracyjnych – MIT Enterprise Forum Poland.
 
Celem projektu jest wspieranie start-upów w drodze od odkrycia do efektywnej komercjalizacji technologii oraz połączenie ich potencjału z wiedzą, doświadczeniem i zasobami wiodących polskich, a także międzynarodowych przedsiębiorstw.
 
Akcelerację w ramach 4. edycji programu przejdzie około 25 start-upów technologicznych. Początkujący przedsiębiorcy przez 3 miesiące będą współpracować z polskimi i międzynarodowymi ekspertami oraz mentorami weryfikując i dopracowując modele biznesowe swoich przedsięwzięć. Wszystko po to, aby potrafili poradzić sobie w rynkowej rzeczywistości, skutecznie skomercjalizować swoje rozwiązania, jak również efektywnie pozyskać finansowanie na dalszy rozwój działalności.
 
Start-upy technologiczne, które chciałyby wziąć udział w programie, zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem strony internetowej mitefpoland.org. Można to zrobić do końca lutego.