...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

„Relacje – nowy fundament rozwoju” – zapraszamy na OEE on Tour do Gdańska

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Relacje to fundament rozwoju biznesu i społeczeństwa. O ich znaczeniu z różnych perspektyw porozmawiają przedstawiciele biznesu i nauki podczas kolejnego spotkania w ramach Open Eyes Economy on Tour – tym razem w Gdańsku już 8 października.
 
Rafał Olesiński będzie moderował panel dyskusyjny, podczas którego wraz z Bartłomiejem Świstak-Piotrowskim, Konradem Ogarem i Martą Kułagą porozmawia o budowaniu biznesu opartego na relacjach i relacji bez dominacji jednej ze stron. Temat zostanie poruszony w ramach wyzwań Firmy Idei „o korzystaniu, które nie jest wykorzystywaniem”.
 
Chcę uzyskać odpowiedzi na ważne pytania, dotyczące kultury budowania uczciwej i trwałej relacji, dotrzeć do nowych wzorców i inspiracji, ustalić jakie kompetencje są konieczne do tego, aby umiejętnie i w zgodzie ze sobą te relacje budować – zapowiada Rafał Olesiński.
 
Budowanie relacji to wyzwanie każdego współczesnego lidera i przedsiębiorcy, dlatego, jako partner wydarzenia, serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!
 
Wydarzenie zostało podzielone na trzy bloki tematyczne:
 

  • SOLIDARNY BIZNES – miasto w rozwoju,
  • EDUKACJA PRZEZ RELACJE – między i pomiędzy
  • oraz RELACJE w FIRMIE-IDEI: między człowiekiem, firmą i nauką.

 
Szczegóły dotyczące programu i bezpłatnej rejestracji znajdą Państwo tu: https://oees.pl/gdansk0810/