...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

O&W dla start-upów

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Jest nam niezwykle miło potwierdzić, że Olesiński & Wspólnicy został partnerem Ścieżki Industry 4.0 uruchomionej w ramach programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland!
 
Celem projektu jest skuteczne przyśpieszenie rozwoju młodych, innowacyjnych firm technologicznych z Dolnego Śląska oraz stworzenie prężnie działającego ekosystemu start-upowego bazującego na potencjale przemysłowym, infrastrukturalnym, naukowym oraz kadrowym regionu.
 
Jak podkreśla Rafał Olesiński „chcemy dzielić się naszą konkretną wiedzą i doświadczeniem w budowaniu wartości firmy od samego początku, równolegle z rozwojem pomysłu i biznesu. Myślimy i działamy jak start-upy, więc jesteśmy skuteczni i elastyczni. Dajemy młodym firmom pewność siebie i kompetencje, tam gdzie na starcie często ich brakuje.”
 
W projekt zaangażowali się także m.in. Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Wrocławski Park Technologiczny, Wrocławskie Centrum Badań EIT+, Stowarzyszenie Top 500 Innovators oraz partnerzy technologiczni w regionie: firmy Balluff i FANUC Polska.
Firmy, które zakwalifikują się do programu, zyskają m.in. dostęp do polskich i zagranicznych mentorów oraz wsparcie w udoskonalaniu produktów i usług, w tym pod kątem możliwego wykorzystania ich przez partnerów przemysłowych programu.