...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Olesiński & Wspólnicy doradcą prawnym w emisji IZO-BLOK SA

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Jest nam niezwykle miło poinformować, że 17 czerwca 2016 r. Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny spółki IZO-BLOK S.A. sporządzony w związku z ofertą publiczną akcji serii D.
Olesiński & Wspólnicy, od lat doradza IZO-BLOK S.A. w kwestiach strategicznych. Dziękujemy za zaufanie dla ekspertów O&W, którego potwierdzeniem było powierzenie funkcji doradcy prawnego przy ofercie publicznej akcji Spółki.
Prace nad prospektem emisyjnym koordynował manager O&W, radca prawny Michał Bogacz. Poproszony o krótki komentarz, Michał wyjaśnia dlaczego jest to dla nas projekt szczególnie istotny:
„Doradztwo dla IZO-BLOK w ramach projektu emisji akcji stanowiło dla nas wyzwanie z cyklu tych, które najbardziej lubimy – złożony projekt, Klient którego biznes dobrze znamy, a w tle duża transakcja akwizycji, w dodatku w niestandardowym kierunku – z Polski do Niemiec. Cieszymy się z decyzji KNF tym bardziej, że mimo wieloletniego doświadczenia w doradztwie z zakresu rynku kapitałowego był to pierwszy prospekt, w którym samodzielnie pełniliśmy rolę doradcy prawnego.”