...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Nowy Partner O&W!

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 1 lipca do grona partnerów dołączyła radca prawny Lucyna Brayshaw.
 
Dołączenie Lucyny do grona Partnerów jest wyrazem uznania dla Jej pracy, doświadczenia i kompetencji. Przede wszystkim zaś, dla zaangażowania i osobistego wkładu Lucyny w rozwój naszej firmy.
 
Lucyna współpracuje z Olesiński & Wspólnicy od 2008 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, przede wszystkim z branży AGD, motoryzacyjnej i IT. Specjalizuje się w sprawach z zakresu szeroko pojętego prawa handlowego i cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem zawierania, negocjowania i wykonywania umów w obrocie gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy. Regularnie reprezentuje interesy Klientów w postępowaniach sądowych. Jest autorką publikacji z zakresu prawa pracy, prowadziła wiele różnorodnych szkoleń dla pracodawców i pracowników, wielokrotnie występowała na konferencjach w roli eksperta. Jest odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie naszych biur w Gliwicach oraz Krakowie.
 
To ważny moment w rozwoju naszej firmy. Pragniemy serdecznie pogratulować Lucynie i życzyć Jej samych sukcesów na nowej ścieżce zawodowej.