hero-photo

Czy firmy muszą się digitalizować? Biorąc pod uwagę zmiany technologiczne, które dokonały się w ostatnich latach, wpływ pandemii oraz globalne trendy – wydaje się to nieuniknione.

 

Jak jednak podejść do tego procesu? Odpowiedź na to pytanie wymaga kilku perspektyw:

 

  • HR-owej, bo to tu, ze względu na duży obieg dokumentów, zwykle zaczyna się wdrażanie paperless,
  • Prawnej, bo przepisy wymagają elektronizacji coraz większej liczby procesów,
  • Dostawcy oprogramowania, który odpowiada na potrzeby i wyzwania związane z digitalizacją.

 

I to właśnie przedstawicieli tych grup zaprosiliśmy do dyskusji podczas webinaru: Jak digitalizacja obszaru HR w firmach pomoże odpowiedzieć na e-wyzwania 2024/2025?

 

  • Agata Cisowska, HR Director w Olesiński i Wspólnicy,
  • r.pr. Magdalena Kordas, manager w Olesiński i Wspólnicy,
  • Antoni Wędzikowski, CRO i współtwórca Pergamin

przedstawią praktyczny i biznesowy punkt widzenia na proces digitalizacji.

 

Zapraszamy przedstawicieli działów HR na webinar

17 kwietnia (środa) w godz. 10:00-11:00.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ >>

 

Organizatorzy:

Olesiński i Wspólnicy

Jesteśmy firmą doradczą, którą tworzy ponad 240 ekspertów z różnych dziedzin. Specjalizujemy się w obszarze prawa, podatków, księgowości i analiz finansowych. Doradzamy największym, innowacyjnym firmom z zagranicznym i polskim kapitałem m.in. w procesach digitalizacji,  prowadząc audyty, szkolenia czy przygotowując dokumenty. Na podstawie audytu proponujemy możliwe obszary digitalizacji działalności, planujemy cały proces i wspieramy w jego wdrożeniu. Pomagamy również w uzyskaniu podpisów i pieczęci elektronicznych, elektronicznym podpisaniu/ weryfikacji dokumentów i złożeniu ich do poszczególnych systemów/rejestrów.

 

Pergamin

Pergamin jest łatwą we wdrożeniu platformą SaaS przeznaczoną do automatyzacji dokumentów w oparciu o bezpieczny przepływ danych z różnych narzędzi biznesowych w średnich i dużych firmach. Obsługuje cały cykl życia umów i podobnych dokumentów, umożliwiając ich szybkie draftowanie, skuteczną pracę zespołową, negocjacje, bezpieczną akceptację i elektroniczne podpisywanie różnymi rodzajami podpisów elektronicznych oraz przechowywanie w repozytorium. Pozwala zintegrować cały proces w jednym miejscu dzięki wykorzystaniu modułowych szablonów, w których implementuje się logikę prawną dokumentu. Minimalizuje zaangażowanie zespołów wkładane w pracę z dokumentami i dba o compliance firm.