...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Dzień Przyjaźni w OW

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information
hero-photo

🌟 Wśród wartości OW, w które wierzymy, są relacje i empatia. Skąd wiemy, że są dla nas ważne w pracy i nie tylko? Bo z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni i Koleżeństwa poprosiliśmy Załogę o przesłanie zdjęć z dobrymi i wyjątkowymi relacjami zawartymi w pracy i trafił do nas budujący feedback!

Jak się okazało, Załoga Grupy OW to nie tylko zgrany zespół, ale także wiele przyjacielskich relacji i niezwykłych więzi, które łączą nie tylko podczas wspólnych projektów. Wiele osób nawiązało wartościowe znajomości, znalazło dobrych kolegów i koleżanki, którzy są wsparciem w pracy i poza nią. Te relacje dodają pozytywnej energii – wszystkie uśmiechy, wspólne wspomnienia, a także wzajemna pomoc naprawdę czynią różnicę. 💞

Przeczytajcie, co o relacjach zawartych i rozwijanych w OW mówią pracownicy:

„Kiedy prawie 11 lat temu sprowadziłam do Wrocławia, to znałam 2 osoby (spoza OW). Dzięki mojemu ówczesnemu przełożonemu a później również dobremu koledze – Łukaszowi Rakowi, poznałam jego kumpla – aktualnie mojego męża😊 Poza tym moje wspaniałe przyjaciółki i kolegów – Tusię, Maję, Olę, Salwadora i Kacpra – na których mogę zawsze liczyć, i mimo że część z nich jest już poza O&W, to tu się poznaliśmy. W sumie dzięki OW Wrocław stał się moim drugim domem 😉”

„Ponad 9 lat! Najlepiej 💓”

Wspólne imię, kolor włosów, wiek, uczelnia i moment rozpoczęcia przygody z OW to tylko wycinek tego, co nas połączyło! Przez ponad 3 lata udało nam się stworzyć wspólnie wiele pięknych wspomnień i być dla siebie nieocenionym życiowym wsparciem 💓”

Za nami 1333 wspólnych dni, więc nic dziwnego, że czasami wystarczy nam jedno spojrzenie, wzajemne wsparcie na jobach jest naturalne, hermetyczne żarty zapełniłyby całą książkę, a dni na home office dłużą się bardziej niż te spędzane w biurze wspólnie! PS. To tylko legenda, że rozmawiamy wyłącznie o jedzeniu i przepisach, mamy zdecydowanie więcej wspólnych tematów! 😍”

Co można robić podczas spotkania z pizzą i prosecco w tle? My mamy nieograniczone pomysły, które realizujemy konsekwentnie! Poważne rozmowy o życiu? Ploteczki i żarty? Granie w planszówki? Malowanie obrazów? Z tym duetem każde wyjście jest ekstra 💙”

„W większości poznałyśmy się w śląskim biurze OW i chociaż już część z nas tutaj nie pracuje to nadal mamy kontakt 💓”

„Znalezienie prawdziwego soulmate w dziedzinie zakupów, gustów kulinarnych i identycznego sense of humor jest mega fajne, a jeszcze fajniejsze, jeżeli Twój soulmate pracuje w tym samym zespole 😃”

„Przyjaźnie – 15 years and counting 🙂 Kiedyś częściej razem na imprezach itd., a teraz raczej wycieczki do ZOO z najmłodszym pokoleniem :)”

Z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni i Koleżeństwa, zachęcamy wszystkich do doceniania pięknych więzi i podtrzymywania ich na co dzień. A naszym przyjaciołom, zarówno tym osobistym, jak i wszystkim partnerom biznesowym, mówimy dziś: dziękujemy, że jesteście! 💓