...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Doradzaliśmy przy sprzedaży udziałów Teamtechnik Production Technology

Mieliśmy przyjemność doradzać wspólnikom mniejszościowym i członkom zarządu Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. – producenta podzespołów i linii montażowych dla branży automotive. Transakcja dotyczyła sprzedaży części udziałów spółki rodzinnej firmie TDJ Sp. z o.o..
 
Wspomnianą transakcją TDJ rozpoczyna realizację strategii rozwoju na najbliższe lata, której celem jest uczynienie z Teamtechnik lidera w branży electromobility w Europie Środkowo-Wschodniej.
 
O&W reprezentowało wspólników mniejszościowych przy negocjowaniu dokumentacji transakcyjnej i szczegółowych warunków przejęcia kontroli nad Teamtechnik. Projekt z ramienia O&W prowadzili Rafał Olesiński, Samanta Osowska i Andrzej Boboli.
 
– Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi prawnej prawników z O&W. Doceniam ich dostępność, zaangażowanie i wysoką wiedzę merytoryczną. Transakcja wymagała dużych zdolności negocjacyjnych, z czym doradcy świetnie sobie poradzili. – komentuje Jacek Przysada, Prezes Zarządu Teamtechnik.
 
Teamtechnik działa w Polsce od 2005 r. Dostarcza innowacyjne rozwiązania automatyzacyjne, w szczególności dla sektora motoryzacyjnego. Na liście klientów producenta znajdują się marki takie jak BMW czy Ferrari.
 
Cieszymy się, że mogliśmy doradzać przy tak wymagającym projekcie.