...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Doradzaliśmy przy kolejnej inwestycji bValue w YesIndeed

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Miło nam poinformować, że ponownie mieliśmy przyjemność współpracować z funduszem bValue przy kolejnej inwestycji – tym razem w spółkę YesIndeed. Firma jest twórcą narzędzia HRtech o nazwie WannaBuy – darmowej platformy do zarządzania benefitami dla pracowników wraz z grywalizacją, która w efekcie podnosi zaangażowanie i satysfakcję pracowników, pozwalając osiągać cele korporacyjne.
 
O&W wspierało transakcję kompleksowo, począwszy od przeprowadzenia badania due dilligence prawnego, aż po negocjacje umowy inwestycyjnej i sporządzenie dokumentacji. Projekt z ramienia O&W prowadziły m.in. Iga Wojtczak-Opala oraz Patrycja Wakuluk.
 
bValue, jeden z najbardziej aktywnych funduszy VC w Polsce, inwestuje w spółki na wczesnym etapie rozwoju, angażując środki prywatne wspierane publicznymi. Daje startupom dostęp do aktywnych partnerów, zespołu inwestycyjnego i ekspertów, którzy są gotowi pracować wspólnie z założycielami. Fundusz przekazuje wiedzę oraz dobre praktyki osób ze środowiska, dążąc do budowania prawdziwej społeczności złożonej ze spółek portfelowych, doradców, partnerów oraz znajomych.
 
Cieszymy się, że mogliśmy doradzać przy kolejnej ciekawej inwestycji bValue.
 
Od kwietnia 2019 r. to już nasza 12 transakcja VC.