...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

5 edycja programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Kolejny raz wspieramy młode innowacyjne firmy na początku ich zawodowej ścieżki. Już po raz drugi w ramach partnerstwa w programie akceleracyjnym MITEF Poland nasi doradcy przedstawili wchodzącym na rynek przedsiębiorcom najważniejsze zagadnienia prawne. Prawo własności intelektualnej, ochrona danych osobowych czy podatek dochodowy i VAT – to tylko niektóre z kwestii poruszanych na szkoleniu, które odbyło się w naszym warszawskim biurze w ramach 5 edycji programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland.
 
Doradcy O&W: Joanna Kowalczyk, Marta Maliszewska i Paulina Miałkowska opowiedziały naszym gościom o formach prowadzenia działalności, odpowiedzialności i wynagradzaniu członków zarządu, zatrudnianiu pracowników oraz o tym jak wygląda przeprowadzenie procesu due diligence.
 
Zwieńczeniem całego spotkania była dyskusja, podczas której staraliśmy się rozwiać wątpliwości prawne dotyczące bieżącej działalności młodych firm.
 
A już 8 stycznia 2019 r. akcelerowane start-upy czeka demo day, podczas którego  innowatorzy zaprezentują swoje rozwiązania przed inwestorami.
 
Szczegóły dostępne tutaj.