5 edycja programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland

Kolejny raz wspieramy młode innowacyjne firmy na początku ich zawodowej ścieżki. Już po raz drugi w ramach partnerstwa w programie akceleracyjnym MITEF Poland nasi doradcy przedstawili wchodzącym na rynek przedsiębiorcom najważniejsze zagadnienia prawne. Prawo własności intelektualnej, ochrona danych osobowych czy podatek dochodowy i VAT – to tylko niektóre z kwestii poruszanych na szkoleniu, które odbyło się w naszym warszawskim biurze w ramach 5 edycji programu akceleracyjnego MIT Enterprise Forum Poland.
 
Doradcy O&W: Joanna Kowalczyk, Marta Maliszewska i Paulina Miałkowska opowiedziały naszym gościom o formach prowadzenia działalności, odpowiedzialności i wynagradzaniu członków zarządu, zatrudnianiu pracowników oraz o tym jak wygląda przeprowadzenie procesu due diligence.
 
Zwieńczeniem całego spotkania była dyskusja, podczas której staraliśmy się rozwiać wątpliwości prawne dotyczące bieżącej działalności młodych firm.
 
A już 8 stycznia 2019 r. akcelerowane start-upy czeka demo day, podczas którego  innowatorzy zaprezentują swoje rozwiązania przed inwestorami.
 
Szczegóły dostępne tutaj.