Pod koniec października mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dwóch spotkaniach sieci Moore Global w Londynie:

Global Partners Conference 2023, na której reprezentowali nas partnerzy Rafał Olesiński i Filip Mroczkowski, była okazją do spotkania z naszymi partnerami z całego świata i wymiany doświadczeń oraz najlepszych praktyk w zakresie doradztwa prawnego i podatkowego oraz rozwoju biznesu w międzynarodowym środowisku. Dyskutowaliśmy o aktualnych wyzwaniach w branży, a także o sposobach i rozwoju współpracy, w tym o rozwoju ESG, AI, whitleblowing i możliwościach współpracy projektowej na globalnym poziomie.

Global Tax Conference 2023 z udziałem partnerów Tomasza Gałki i Wojciecha Fryze. Podczas tej części Tomasz Gałka poprowadził jeden z paneli regionalnych, na którym podsumował aktualne tematy podatkowe w Polsce i przybliżył kompetencje naszych zespołów prawnych i podatkowych. Mówił o kwestiach związanych  z optymalizacją podatkową, unikaniem opodatkowania i nadużyciami podatkowymi w kontekście zmieniających się przepisów i oczekiwań społecznych. Słuchaliśmy interesujących prezentacji i paneli dyskusyjnych, w których wzięli udział eksperci z różnych dziedzin i instytucji. Mieliśmy również okazję zaprezentować nasze własne doświadczenia i rozwiązania w zakresie doradztwa podatkowego dla naszych klientów w Polsce oraz we współpracy z międzynarodowymi grupami kapitałowymi.

Coroczne konferencje są okazją do wymiany wiedzy i lepszego poznania firm zrzeszonych w sieci, zarówno podczas paneli eksperckich, jak i wieczornych spotkań networkingowych. Obie konferencje były bardzo inspirujące i pouczające. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Moore Global i korzystać z wiedzy i wsparcia partnerów z całego świata. Dziękujemy za każdą inspirującą rozmowę i już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań w ramach sieci! – komentuje Filip Mroczkowski.

Więcej o naszym międzynarodowym wsparciu na stronie International Desk.