Wzięliśmy udział w Moore Global Tax and Legal Conference w Brukseli

hero-photo

Już po raz czwarty mieliśmy okazję zobaczyć się z przedstawicielami prawniczych firm partnerskich z Europy i USA, tym razem podczas Tax and Legal Conference. Spotkanie odbyło się w Brukseli w ostatni weekend, a wzięli w nim udział partnerzy – Filip Mroczkowski, Wojciech Fryze oraz Andrzej Łobodziński oraz Marcin Chruszczyński z OW Analytics.

Konferencje Moore Global pozwalają nam wzmocnić międzynarodowe kompetencje dzięki eksperckim panelom i wymianie wiedzy z przedstawicielami zagranicznych firm doradczych. To nie tylko doskonała okazja do wzmocnienia relacji z prawnikami z sieci, ale także możliwość zdobycia najświeższej wiedzy na temat globalnych trendów w zakresie prawa i podatków, czego ostatecznie beneficjentami mogą być nasi Klienci

Spotkanie komentuje Filip Mroczkowski: „Dziękujemy za wszystkie spotkania i wymianę doświadczeń. Dzięki takim spotkaniom polepszamy jakość naszych usług, możemy sprawnie i w nowoczesny sposób, uwzględniając światowe trendy działać w interesie naszych klientów. Cieszymy się również, że możemy się rozwijać i oferować usługi na całym świecie, o czym więcej na stronie International Desk.”