Wartości – to one przede wszystkim łączą nas i naszych klientów. Jedną z wartości, którą staramy się kultywować, jest rozwój. Ważne jest by był to rozwój zrównoważony – jako proces naturalny i konieczny. Wiemy, że dla wielu z naszych klientów taki rozwój, z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz otoczenia firmy, jest równie istotny.

Kompetencje, które zgromadziliśmy przez lata rozwoju – prawne, analityczne, biznesowe, marketingowe – naturalnie doprowadziły nas do tego, aby na te potrzeby odpowiedzieć. Dlatego miło nam przekazać, że do oferty naszych usług dołączyło wsparcie w obszarze szeroko rozumianego raportowania niefinansowego i strategii ESG.

Na stronie www.raportowanie-niefinansowe.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące tego obszaru, które szeroko omawiamy na blogu. Prezentujemy również możliwości współpracy oraz dobre praktyki i nasz sposób działania.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin! A jeśli zdecydują się Państwo na wdrożenie lub rozwój strategii ESG w swoich firmach, zapraszamy do kontaktu – będzie nam miło dołączyć do tego procesu.

Za obszar odpowiedzialni są doświadczeni eksperci OW:

  • r.pr Michał Bogacz, partner OW, który od ponad 10 lat wspiera spółki giełdowe w bieżących wyzwaniach,
  • adw. Tomasz Wróblewski, senior manager OW, który współpracuje ze spółkami publicznymi w szczególności w zakresie relacji inwestorskich,
  • r. pr. Anna Czornik, senior associate OW, entuzjastka ESG – wspierająca przedsiębiorców w raportowaniu niefinansowym (sustainability) w standardzie GRI i ESRS,
  • Elżbieta Schulz, associate OW, doświadczona w wielu projektach z zakresu zrównoważonego rozwoju.

Oprócz wsparcia prawnego, zapewniamy wsparcie analityczne Marcina Chruszczyńskiego wraz z zespołem OW Analytics na etapie zbierania danych do raportu oraz w procesie ich przetwarzania oraz Izabeli Czerskiej-Michalak i działu marketingu– w zakresie korekty językowej oraz wizualnego przygotowania raportu.

 

Odwiedź: www.raportowanie-niefinansowe.pl