...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Wyjazd Grupy OW 2023 za nami!

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information
hero-photo

Chociaż mamy całkiem sporo okazji do spotkań i integracji, to wspólny wyjazd jest zdecydowanie najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem w naszym firmowym kalendarzu. Nie inaczej było w tym roku – całą Załogą Grupy OW (która liczy już ponad 230 osób!) spotkaliśmy się na 2 dni w Karkonoszach, żeby spędzić ze sobą czas w oderwaniu od codziennych projektów 😉

Nasze coroczne wyjazdy nazywamy Forum Inspiracji, bo chcemy, żeby były one nie tylko okazją do integracji, ale również do rozwoju i poszukiwania nowych zainteresowań. W jaki sposób? Na przykład słuchając tradycyjnych już wystąpień inspirowanych TEDx. Chętni do podzielenia się swoimi pasjami opowiadali m.in. o grze w abstrakcję podczas malowania obrazów, sposobach na tanie podróżowanie czy ekspedycji motocyklowej po Pakistanie.

Wrzesień i październik są miesiącami, w których szczególnie skupiamy się na swoim zdrowiu i dobrostanie. Okazją do tego było także IV Forum Inspiracji. Ekspertka w dziedzinie psychologii przeprowadziła dla nas prelekcję na temat ADHD u dorosłych – przyczyn, diagnozowania oraz odpowiedniego doboru leczenia.

Kolejną okazją do odkrywania nowych pasji był udział w warsztatach – fotograficznych oraz tanecznych. Podczas tych pierwszych poznaliśmy nie tylko techniczne wskazówki dotyczące tego, jak robić zdjęcia, ale także przetestowaliśmy je w praktyce, szukając ciekawych kadrów w malowniczej okolicy Sosnówki. Zajęcia z salsation nauczyły nas nie tylko podstawowych kroków tanecznych, ale także wyzwoliły prawdziwą radość z ruchu!

Ważnym momentem spotkania było świętowanie jubileuszy tych, którzy pracują we wszystkich spółkach z Grupy OW od 15, 10 oraz 5 lat. Łącznie gratulacje odebrały aż 24 osoby!

Podczas tych 2 dni nie zabrakło także imprezy z DJ-em do białego rana (dosłownie!), karaoke czy śpiewów z gitarą przy ognisku. Wzięliśmy również udział w grze terenowej. Po jej ukończeniu każdy uczestnik otrzymał przypinkę z Fundacji Rak’n’Roll, która nie tylko przypomina, jak ważna jest profilaktyka nowotworowa, ale jest także wyrazem naszego wsparcia dla działań organizacji. Zwieńczeniem 2-dniowego spotkania był spływ na kajakach i pontonach po rzece Bóbr. Podziwianie urokliwej okolicy szło w parze ze świetną zabawą i pracą zespołową.

Z jednej strony żałujemy, że wyjazd integracyjny jest już za nami, ale z drugiej wróciliśmy ze wspomnieniami, które zostaną z nami na długo. To był bardzo dobrze spędzony czas!