Wojciech Jarosiński na liście arbitrów rekomendowanych Sądu Arbitrażowego przy KIG

Partner w OW, adw. Wojciech Jarosiński, decyzją Rady Arbitrażowej został wpisany na listę arbitrów rekomendowanych Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej na lata 2021-2024.

Bardzo się cieszę z tego wyróżnienia. Będę dążył do utrwalenia arbitrażu jako narzędzia, które służy do rozwiązania sporu sprawnie oraz z zachowaniem wysokiej jakości – mówi zapytany o wyróżnienie.

Wojciech zajmuje się m.in. rozwiązywaniem sporów dotyczących realizacji projektów technologicznych. Reprezentuje klientów w sporach sądowych i arbitrażowych, a także podczas negocjacji umów technologicznych.

Od wielu lat ściśle współpracuje z Sądem Arbitrażowym przy KIG oraz organizacjami skupiającymi się na propagowaniu idei arbitrażu wśród studentów, prawników i przedsiębiorców. Aktywnie udziela się podczas konferencji i spotkań poświęconych tej tematyce.

Jego doświadczenie i praca na rzecz klientów są regularnie doceniane przez kapituły rankingów prawniczych. Wraz ze swoim zespołem rozwiązywania sporów z roku na rok otrzymuje wyróżnienia w międzynarodowym rankingu The Legal 500 oraz najważniejszym polskim rankingu prawnym organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita.

Gratulujemy Wojciechowi dołączenia do grona znakomitych ekspertów w obszarze arbitrażu.

Profil Wojciecha Jarosińskiego na stronie SA KIG: https://sakig.pl/arbitraz/arbitrzy-lista/wojciech-jarosinski