hero-photo

Minął niemal rok od nałożenia na wybrane podmioty obowiązku publikacji informacji o realizowanej strategii podatkowej. W pierwotnym założeniu objęci nim podatnicy mieli czas na sporządzenie i publikację odpowiednich dokumentów do 31 grudnia 2021 r. Pojawiły się jednak głosy o możliwym wydłużeniu tego terminu.

Co dalej ze strategią podatkową? Czy nowy obowiązek należy realizować już w tym roku? Czy strategia podatkowa jest tym samym, co informacja o realizowanej strategii podatkowej? Co powinna zawierać strategia podatkowa? Jakie działania już teraz podejmują podatnicy? Czy i po co należy uporządkować procesy podatkowe w swoim przedsiębiorstwie?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą nasi eksperci podczas bezpłatnego webinarium, które odbędzie się już 14.10.2021 r. (czwartek) o godzinie 11:00.  

ZAPISY >>

 

Agenda spotkania: 

  1. Regulacje w zakresie przygotowania i publikowania strategii podatkowej
  2. Wątpliwości związane z realizacją obowiązku przygotowania strategii podatkowej
  3. Jakie działania należy podjąć?
  4. Korzyści wynikające z wdrożenia strategii podatkowej
  5. Nasze dotychczasowe doświadczenia i Państwa pytania

 

Prelegenci: 

Joanna Karczewska, Manager, Adwokat

Martyna Kokosińska, Senior Associate

Piotr Jurecki, Consultant

 

Zapraszamy!

ZAPISY >>

 

 

Zastrzegamy sobie prawo odmowy rejestracji uczestnictwa osoby powiązanej w jakimkolwiek charakterze z podmiotem konkurencyjnym dla organizatora webinarium. W przypadku ujawnienia powyższych okoliczności po potwierdzeniu uczestnictwa, zastrzegamy sobie prawo do cofnięcia potwierdzenia rejestracji bez podawania przyczyny.