...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Silna grupa kobiet w O&W

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information
hero-photo

Międzynarodowy Dzień Kobiet to okazja, by skierować nieco więcej uwagi na „płeć piękną”. Jako Grupa O&W w tym dniu czujemy szczególną dumę, że w naszej firmie na 154 pracowników przypada aż 108 kobiet! Ta silna reprezentacja udowadnia każdego dnia, że kompetencje nie idą w parze z płcią, a z talentem, zaangażowaniem i pasją.

Żeńska część stanowi 70% Załogi O&W. Kobiety miały mocną pozycję w firmie od początków jej działalności – od 2005 r. niezmiennie są większością w zespole pracowników. Na przestrzeni lat umacnialiśmy wartości, które dają kobietom przestrzeń do rozwoju, samorealizacji, pogłębiania pasji, czy godzenia życia zawodowego z prywatnym. To z kolei przekłada się na zaangażowanie i determinację, powodując, że żeńska część Załogi jest dużą siłą napędową całej firmy.

Jedna z Partnerek, Magdalena Tyrakowska-Szymczak mówi: Jako młoda mama mogę zapewnić, że niemożliwe, czyli łączenie opieki nad synkiem i ambitne projekty w firmie da się godzić tylko dzięki wsparciu wspaniałego zespołu i wyrozumiałości. Szczególne podziękowania dla Panów O&W, którzy również na co dzień dbają o nasz nastrój.

Justyna Korycka, Partnerka kierująca warszawskim oddziałem O&W dodaje: Współtworzę Olesiński i Wspólnicy od 2005 roku i od zawsze jestem kobietą 🙂 te dwa fakty są dla mnie bardzo naturalne.

Wszystkim kobietom życzymy małych i wielkich sukcesów we wszystkich obszarach, w których realizują się zawodowo bądź prywatnie.