...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Refleksja na temat zrównoważonego rozwoju z rzeką w roli głównej

hero-photo

W tym roku duże firmy i instytucje finansowe po raz pierwszy mają obowiązek raportowania zrównoważonego rozwoju zgodnie z unijną dyrektywą CSRD. Wiele z nich już od dawna przygotowuje się do raportowania i budowania strategii opartych na kryteriach ESG.

Świetną okazją do przypomnienia sobie, że celem tych działań jest wzięcie odpowiedzialności za wpływ na ludzi i planetę, będzie spotkanie ,,Rzeka w roli głównej”.

Podczas wydarzenia spróbujemy odpowiedzieć na pytania: czym tak naprawdę jest zrównoważony rozwój oraz czy rzeka może ,,mieć” osobowość prawną (a może wręcz powinna)?

Temat przybliży nam projekcja filmu „Do ostatniej kropli” oraz rozmowa z reżyserką – Ewą Ewart. Po niej odbędzie się dyskusja panelowa z udziałem realizatorki, naszego Partnera zarządzającego, Rafała Olesińskiego, dr hab. Doroty Rancew- Sikory, profesor Uniwersytetu Gdańskiego, i Marcina Milczarskiego, starszego konsultanta VIVERNO. Poprowadzi ją Ewa Sowińska, Partner ESO Audit, mentorka studiów podyplomowych ESG w praktyce w Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych.

Spotkanie odbędzie się 12 marca 2024 r. o godzinie 17:00 w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku (pl. Solidarności 1).

Bezpłatne bilety dostępne są na stronie: https://ecs.gda.pl/wydarzenia/rzeki-w-roli-glownej-klub-mysli-obywatelskiej-im-t-mazowieckiego/