Justyna Korycka i Konrad Kowalski z zespołu pomocy publicznej oraz Samanta Osowska i Dominika Mazur z zespołu VC / M&A wzięli udział w Infoshare 2022 w Gdańsku.

Infoshare to największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej, która co roku gromadzi tysiące osób. W wydarzeniu uczestniczą studenci, startupy, inwestorzy oraz przedstawiciele biznesu – krajowego i globalnego. Tegoroczna edycja składała się z 6 paneli, na których przez 2 dni mogliśmy wysłuchać prelegentów z całego świata. W tegorocznej edycji poruszane tematy dotyczyły głównie najnowszych rozwiązań w biznesie, cyberbezpieczeństwia, Tech4Good, a także trendów marketingowych. Tematem który nie schodził z ust zarówno uczestników, jak i prelegentów był również świat Metaverse i dalszy postęp cyfrowej transformacji oraz wyzwania, jakie może ona przed nami postawić.

Infoshare to również idealne miejsce do networkingu, wymiany poglądów i doświadczeń z innymi uczestnikami reprezentującymi szeroko rozumiany biznes. To także świetna okazja do zapoznania się z ciekawostkami technologicznymi, z których najciekawszą w tym roku była warszawska Rotunda zbudowana przez PKO BP w Metaverse.

Z wydarzenia wynieśliśmy wiele inspiracji i już czekamy na kolejne!