...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

O&W wśród najlepszych kancelarii w Polsce

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information
hero-photo

Za nami wyniki XVIII Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita. Tegoroczna edycja ma szczególny charakter – w reakcji na panującą pandemię, kapituła zdecydowała o dodatkowych obszarach związanych z zaangażowaniem prawników i firm w walkę z koronawirusem. Tym bardziej cieszy nas fakt, że otrzymaliśmy wyróżnienie za stronę www poświęconą doradztwu prawnemu podczas epidemii.

Ten bezpłatny serwis wspomagający działanie przedsiębiorców stworzyliśmy w pierwszych dniach pandemii, natychmiastowo reagując na dynamicznie zmieniającą się sytuację związaną z prowadzeniem biznesu. Nasz zespół specjalistów na bieżąco analizował przepisy i kolejne projekty ustaw po to, by prezentować odbiorcom portalu skondensowaną, praktyczną wiedzę. Dzięki temu powstał serwis unikatowy – dedykowany polskim przedsiębiorcom i prowadzony przed adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych oraz analityków finansowych. W ramach naszej pomocy dla przedsiębiorców, oferowaliśmy także wsparcie dostępne 24/7 – nasi specjaliści byli gotowi o każdej porze reagować na problemy związane z prowadzeniem biznesu w tym niełatwym okresie.

Wyróżnienie przyznane przez kapitułę jest docenieniem naszych działań, szybkiej reakcji i pomocy polskim przedsiębiorcom. Dziękujemy za uznanie.

W podstawowych kategoriach tegorocznej edycji rankingu wzięła udział rekordowa liczba kancelarii , dlatego tym bardziej cieszy nas obecność w czołówce:

• 2. miejsce w rankingu największych kancelarii w regionach Dolny Śląsk i Lubuskie
• 32. miejsce w Polsce pod względem liczby adwokatów i radców prawnych
• 15. miejsce w Polsce pod względem liczby prawników

Znalezienie się w gronie najlepszych kancelarii w Polsce nie byłoby możliwe bez naszych Klientów, Pracowników oraz Współpracowników. Dziękujemy im wszystkim za codzienną pracę i podejmowane działania.