...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

O&W w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolitej 2018

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Z radością informujemy, że znaleźliśmy się wśród grona ponad 70 największych firm 12. edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolitej.
 
Uczestniczymy w podatkowej edycji Rankingu po raz pierwszy i bardzo cieszymy się z dobrego drugiego miejsca na Dolnym Śląsku oraz wyróżnienia w kategorii najlepszej strony internetowej.
 
Ranking jak każdy tego typu konkurs rządzi się swoimi prawami i kryteriami, które mieliśmy okazję poznać. Choć sam w sobie nie jest celem, bo najważniejszym recenzentem naszej pracy są nasi Klienci, to chcemy aby byli z nas dumni. Dlatego cieszymy z zajętego miejsca i bogatsi o nowe doświadczenia mamy apetyt na więcej. – skomentował Tomasz Gałka, doradca podatkowy, Partner w Olesiński & Wspólnicy
 
Zajęliśmy 2 miejsce na terenie Dolnego Śląska oraz 32 w Polsce. Uplasowaliśmy się również na 11 miejscu w kategorii firm obsługujących najwięcej spółek giełdowych. Ucieszyliśmy się także z 6 miejsca w wyróżnieniach za najlepsze strony internetowe. Nasza obecność zarówno w rankingu Rzeczpospolitej jak i Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety prawnej cieszy tym bardziej, że jest potwierdzeniem wieloletniego zaufania naszych Klientów.