...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

OW partnerem strategicznym US-CEE Connection Weekend

hero-photo

Przyszłość inwestycji transatlantyckich to zagadnienie, wokół którego skupia się United States and Central & Eastern Europe (US-CEE) Connection Weekend. Wydarzenie organizowane jest przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Columbus School of Law, The Catholic University of America w Waszyngtonie.

Dwudniowy event odbędzie się 16 i 17 czerwca w Collegium Novum UJ tuż przy Rynku Głównym Krakowa oraz w innych historycznych miejscach miasta. Wydarzenie rozpoczną dziekani obu uczelni – Jerzy Pisuliński i Stephen C. Payne.

W czasie spotkania przemawiać będą przedstawiciele biznesu i nauki, prawnicy a także urzędnicy państwowi. OW jako partnera spotkania reprezentować będą nasi eksperci z International Desk:

  • Wojciech Jarosiński, członek Board of Visitors Columbus School of Law (Waszyngton, D.C.). Wojciecha będzie można usłyszeć zarówno w piątek (w czasie panelu otwierającego What Knowledge and Skills Do Lawyers Need to Be Effective in US-CEE Transactions), jak i w sobotę (podczas moderowanego przez niego panelu US Investment in CEE: Benefits, Obstacles, and Solutions),
  • Filip Mroczkowski, działający w m.in. Spanish i Asia Desk w OW), wystąpi na panelu Helping Foreign Investors Navigate the Polish Legal System. Opowie o korzyściach i przeszkodach z którymi związane są inwestycje transatlantyckie – a także sposobach ich pokonywania.
  • Dominic Kisielewski, Texas Licensed Attorney i lider US Desk OW, który ma duże doświadczenie w doradztwie w prawie amerykańskim i międzynarodowym.

Pełna agenda wydarzenia znajduje się na stronie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Spotkanie to świetna okazja nie tylko do posłuchania, ale i poznania ekspertów oraz praktyków, którzy na co dzień zajmują się doradztwem w zakresie międzynarodowych transakcji.

Już dziś zachęcamy do rejestracji – udział wydarzeniu jest bezpłatny. Mamy nadzieję – do zobaczenia!

>>REJSTRACJA<<