O&W partnerem Legal Hackathon 2021

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information
hero-photo

Kolejna edycja maratonu programowania Legal Hackathon odbędzie się już w dniach 18-20 czerwca 2021 r. Wydarzenie organizowane przez Wolters Kluwer co roku gromadzi pasjonatów nowych technologii – prawników, programistów, grafików, managerów projektów i analityków biznesowych. To oni, tworząc multidyscyplinarne zespoły, w jeden weekend opracowują autorskie narzędzia dedykowane branży prawniczej.

Tegoroczna edycja odbędzie się w formie online, na specjalnie przygotowanej platformie internetowej, umożliwiającej swobodną interakcję między członkami drużyn.

W roli mentorów drużyn na wydarzeniu pojawią się eksperci O&W – Andrzej Boboli oraz Michał Linkiewicz, którzy wesprą uczestników swoim doświadczeniem.

Cieszymy się z kolejnej okazji do spotkania w gronie pasjonatów i twórców narzędzi LegalTech. Jak pokazały poprzednie edycje Legal Hackathon, po jego zakończeniu uczestnicy nie zwalniają tempa, a zespoły docenione przez jury prężnie rozwijają swoje projekty, o czym rozmawialiśmy z ubiegłorocznymi zwycięzcami – autorami rozwiązania Sloth Eye.

 

Zapisy na wydarzenie są wciąż otwarte. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i rejestracji poprzez formularz.

Do zobaczenia!