...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

O&W na VIII Kongresie HR Spółek Giełdowych SEG

Po raz kolejny będziemy mieć przyjemność wystąpić w roli prelegentów podczas VIII Kongresu HR Spółek Giełdowych organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Podczas dwudniowego spotkania 24-25 kwietnia w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance poruszone zostaną zagadnienia istotne z punktu widzenia działów HR spółek akcyjnych notowanych na giełdzie papierów wartościowych.
 
Eksperci O&W zostali zaproszeni do wzięcia udziału w sesji plenarnej na temat zmian regulacyjnych dotyczących pracowników i pracodawców. Justyna Korycka oraz Salwador Milczanowski opowiedzą m.in. o roli HR w compliance, wdrożeniu PPK z korzyścią dla spółki i pracowników czy zatrudnianiu i płacach w odniesieniu do regulacji antymonopolowych.
 
„Odpowiedzialność podmiotów zbiorowych: rola HR w wykazywaniu należytej staranności” to temat warsztatów, jakie dla uczestników kongresu poprowadzą Salwador Milczanowski i Tomasz Wróblewski. Specjaliści O&W bazując na praktycznych przykładach przedstawią zagadnienia związane ze szczególną rolą HR w obszarze wykazania należytej staranności całej organizacji – zwłaszcza w kontekście przepisów o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych.
 
Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych. Zapraszamy do wzięcia udziału w kongresie spółki giełdowe zainteresowane bieżącymi problemami i wyzwaniami z zakresu HR, które wpływają na funkcjonowanie przedsiębiorstw.