Konferencja „Polska-Azja. Wojna i pandemia, zmierzch dawnej globalizacji i początek nowej”

hero-photo

OW kolejny raz zostało partnerem międzynarodowej konferencji naukowej połączonej z forum gospodarczym, poświęconej współpracy Polski z krajami Azji – „Polska-Azja. Wojna i pandemia, zmierzch dawnej globalizacji i początek nowej”.

Głównym celem konferencji jest prezentacja potencjału naukowego polskich studiów azjatyckich oraz wymiana doświadczeń i dyskusja o planach, możliwościach i potrzebach badań nad krajami azjatyckimi. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele administracji samorządowej i państwowej oraz przedsiębiorcy działający aktywnie na rynkach polskim i azjatyckim.

 

Każdy dzień konferencji poświęcony będzie innej tematyce:

26.09 – Chiny

27.09 – Korea

28.09 – forum ekonomiczne (kontynent azjatycki)

29.09 – Turcja

30.09 – forum ekonomiczne (kontynent azjatycki)

 

W gronie prelegentów, którzy zabiorą głos pierwszego dnia konferencji podczas sesji plenarnej „Chiny i biznes” znajdą się Filip Mroczkowski, partner odpowiedzialny za rozwój Asia Desk OW oraz Bartosz Jeziorski, manager kierujący zespołem zajmującym się pozyskiwaniem środków w ramach pomocy publicznej. Filip i Bartosz opowiedzą o praktycznych aspektach azjatyckich inwestycji w Polsce.

konferencja Polska Azja

 

REJESTRACJA: Aby wziąć udział w konferencji, zarówno w roli uczestnika, jak i prelegenta, prosimy o kontakt z prof. dr hab. Gościwitem Malinowskim pod adresem: gosciwit.malinowski@uwr.edu.pl.

 

Konferencja odbędzie się w dniach 26-30 września na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego (26-29.09) oraz w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (30.09).

Wydarzenie jest organizowane przez Centrum Studiów Azjatyckich, działające w ramach Izby Gospodarczej Europy Środkowej, we współpracy z Uniwersytetem Wrocławskim, Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu i Politechniką Opolską. Udział w nim jest bezpłatny.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji!