...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Jesteśmy na Pomorzu! 5. lokalizacja OW

13 czerwca oficjalnie otworzyliśmy nasze biuro w Gdańsku. To był niesamowity dzień, pełen entuzjazmu wieczór. To już 5. lokalizacja OW i pierwsza na północy Polski. Jesteśmy podekscytowani myślą o działaniu w nowym, tak inspirującym i pełnym możliwości otoczeniu. Jednocześnie mamy nadzieję, że obecność w Trójmieście pomoże nam zarówno w nawiązywaniu nowych relacji, jak i zacieśnieniu tych, które już mamy w tym regionie.

Otwarcie świętowaliśmy w gronie przedstawicieli biznesu i organizacji z Gdańska oraz okolic. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie – cieszymy się, że byliście z nami!

Spotkanie uświetnił Dominik Bac, który podzielił się swoimi inspirującymi doświadczeniami z podróży po całym świecie. Z historii polskiego podróżnika i żeglarza wyraźnie wybrzmiało, że konsekwentne działania urzeczywistniają marzenia. I właśnie ta myśl napędza nas każdego dnia. 18 lat temu OW stawiało pierwsze kroki, a dziś jest już obecne w pięciu miastach Polski.

Zatrzymujemy się na krótki moment, aby cieszyć się tą wyjątkową chwilą. Jednocześnie mamy świadomość, że to nie koniec naszego rozwoju – to tylko kolejny etap. Pełni optymizmu i świeżej energii jesteśmy gotowi na spełnianie kolejnych marzeń!

Nasze biuro z widokiem na Stocznię Gdańską znajduje się przy ul. Marynarki Polskiej 195 w Gdańsku w budynku Palio Office Park B.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin – do zobaczenia!