Izabela Kołodziejczak laureatką Plebiscytu Kobiece Twarze

Znamy laureatki VII Finału Plebiscytu Gospodarczego Kobiece Twarze! Wśród nich – w kategorii Profesjonalistki w małych i średnich przedsiębiorstwach – pierwsze miejsce zajęła Izabela Kołodziejczak, Prezes spółki GOBS, należącej do Grupy O&W.

GOBS pod kierownictwem Izabeli stale się rozwija, jednocześnie wspierając pracowników niezależnie od ich płci oraz zważając na ich plany i potrzeby – nie tylko zawodowe, ale i prywatne.

Jest to dla mnie bardzo ważna nagroda, która motywuje mnie do jeszcze bardziej wytężonej pracy. GOBS należy do grupy O&W, w której kobiety stanowią niezaprzeczalną siłę. Od samego początku miałam wsparcie – zarówno w pracy ze strony ówczesnych przełożonych, jak i w domu ze strony rodziny. Dzięki temu mogłam rozwijać siebie, firmę oraz z dumą patrzeć jak rozwijają się moje współpracownice. To nagroda nie tylko dla mnie, ale dla całego GOBSa i wszystkich wspaniałych kobiet, z którymi mam przyjemność na co dzień pracować. – komentuje laureatka.

Ogromnie gratulujemy! Jesteśmy dumni, że mamy wśród nas przedsiębiorcze i inspirujące kobiety, które mają tak duży wpływ na swoje środowisko i stanowią wzór dla innych.

Plebiscyt Gospodarczy Kobiece Twarze to odbywające się na Dolnym Śląsku już po raz siódmy święto kobiecej przedsiębiorczości i równości w biznesie. Jego ideą jest integracja różnych kobiecych środowisk i docenienie wyjątkowych firm oraz wybitnych osobowości.

Finał konkursu „Kobiece Twarze” odbył się online 14 grudnia. Relacja dostępna jest na stronie: https://www.facebook.com/kobiecetwarze/videos/224305452633242