...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Izabela Kołodziejczak laureatką Plebiscytu Kobiece Twarze

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Znamy laureatki VII Finału Plebiscytu Gospodarczego Kobiece Twarze! Wśród nich – w kategorii Profesjonalistki w małych i średnich przedsiębiorstwach – pierwsze miejsce zajęła Izabela Kołodziejczak, Prezes spółki GOBS, należącej do Grupy O&W.

GOBS pod kierownictwem Izabeli stale się rozwija, jednocześnie wspierając pracowników niezależnie od ich płci oraz zważając na ich plany i potrzeby – nie tylko zawodowe, ale i prywatne.

Jest to dla mnie bardzo ważna nagroda, która motywuje mnie do jeszcze bardziej wytężonej pracy. GOBS należy do grupy O&W, w której kobiety stanowią niezaprzeczalną siłę. Od samego początku miałam wsparcie – zarówno w pracy ze strony ówczesnych przełożonych, jak i w domu ze strony rodziny. Dzięki temu mogłam rozwijać siebie, firmę oraz z dumą patrzeć jak rozwijają się moje współpracownice. To nagroda nie tylko dla mnie, ale dla całego GOBSa i wszystkich wspaniałych kobiet, z którymi mam przyjemność na co dzień pracować. – komentuje laureatka.

Ogromnie gratulujemy! Jesteśmy dumni, że mamy wśród nas przedsiębiorcze i inspirujące kobiety, które mają tak duży wpływ na swoje środowisko i stanowią wzór dla innych.

Plebiscyt Gospodarczy Kobiece Twarze to odbywające się na Dolnym Śląsku już po raz siódmy święto kobiecej przedsiębiorczości i równości w biznesie. Jego ideą jest integracja różnych kobiecych środowisk i docenienie wyjątkowych firm oraz wybitnych osobowości.

Finał konkursu „Kobiece Twarze” odbył się online 14 grudnia. Relacja dostępna jest na stronie: https://www.facebook.com/kobiecetwarze/videos/224305452633242