...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

GoEcom – pomagamy rozwinąć e-commerce na dobrych fundamentach

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

W Unii Europejskiej średnio 20%[1] firm przyjmuje zamówienia online. W Polsce jest to aktualnie 16%[2], ale rynek rozwija się dynamicznie, a rok 2020 tylko przyspieszył zmiany w nim zachodzące. Oznacza to tylko jedno: digitalizacja biznesu to dziś konieczność dla przedsiębiorców, którzy myślą o rozwoju w dłuższej perspektywie – wiedzą o tym nie tylko najwięksi rynkowi gracze, ale również coraz więcej małych biznesów.

To właśnie ci drudzy, ze względu na ograniczony czas i budżet, podczas startu swojego e-commerce zdani są zwykle na własną intuicję, nie zauważając często zagrożeń, które mogą wynikać z niedopracowania regulaminów, polityk czy innych istotnych dokumentów. W Grupie O&W dostrzegamy potrzeby małych biznesów.

Na co dzień doradzamy największym graczom branży e-commerce, wdrażając rozwiązania nowatorskie i szyte na miarę. Wraz z początkiem września do naszego portfolio marek dochodzi GoEcom – platforma wspierająca początkujące sklepy internetowe. GoEcom to jednocześnie baza wiedzy biznesowo-prawnej na temat tego, jak rozpocząć sprzedaż w sieci oraz sklep internetowy, w którym znajdą Państwo podstawowe dokumenty niezbędne do założenia własnego sklepu online. A wszystko po to, by umożliwić bezpieczny i świadomy start nawet tym najmniejszym e-commerce’om.

Więcej informacji na stronie:

Goecom.pl

 

 

[1] Raport Santander Bank Polska, „Pandemia motorem wzrostu dla e-commerce. Czy rok 2020 będzie rekordowy dla branży e-commerce w Polsce?”, sierpień 2020.

[2] Tamże.