...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Forum Inspiracji – Wyjazd Grupy OW 2022 za nami

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information
hero-photo

Dlaczego Forum Inspiracji a nie po prostu wyjazd integracyjny?  Bo chcemy, żeby te spotkania były nie tylko okazją do lepszego poznawania siebie nawzajem, ale także do inspirowania, próbowania nowych rzeczy i wymiany doświadczeń.

W październiku wyjechaliśmy na 3 dni, by spotkać się całą, ponad 200-osobową Załogą w niedużej miejscowości pod Poznaniem. Czy czekaliśmy na ten wspólny czas? No jasne! To w końcu okazja do zobaczenia się i porozmawiania na żywo ze wszystkimi – również tymi, którzy na co dzień pracują w innych miastach.

Tradycją naszych załogowych spotkań są inspirujące wystąpienia – w tym roku temat dla tych, którzy chcieli podzielić się swoimi doświadczeniami to „Inspiracja do przekraczania granic, czyli o odwadze w działaniu i marzeniu!”. Słuchaliśmy m.in. o nauce zarządzania zdobywanej podczas wypasania owiec, decyzji o zakupie one way ticket na Maderę czy wyprawie motocyklowej do Kirgistanu. Niezwykle ciekawe!

Historię swojej podróży opowiedział nam także Michał Woroch, który wspólnie z przyjacielem przejechał samochodem terenowym z samego południa Ziemi Ognistej przez dwie Ameryki, aż na Alaskę. Słuchaliśmy z zapartym tchem i szczerym podziwem.

Nie zabrakło również wspólnej zabawy podczas Fluo party i imprezy Halloween.

Na warsztatach nauczyliśmy się, m.in. pleść  jesienne wianki, robić kiszonki, nalewki, grać w golfa czy robić naturalne kosmetyki. Relaks i wyciszenie przyniosły z kolei warsztaty z oddychania i zajęcia z jogi. Nie zabrakło także aktywności fizycznych – podzieleni na grupy wzięliśmy udział w grze terenowej, w której czekało na nas sporo łamigłówek i zadań do wykonania.

Wyjazd Grupy OW 2022 będziemy jeszcze długo wspominać. Zainspirowani wystąpieniami, warsztatami i zajęciami zyskaliśmy nową energię na intensywny koniec roku! Poniżej krótka fotorelacja z wyjazdu.