...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Ekspert w zakresie planowania i analiz finansowych dołącza do Grupy O&W

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information
hero-photo

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu O&W Analytics, spółki z Grupy O&W, dołączył Maciej Rynkiewicz, ekspert w zakresie planowania i analiz finansowych. Będzie wspierał klientów w rozwoju biznesu, ocenie inwestycji, transakcjach M&A oraz komunikacji z inwestorami. Cieszymy się, że dzięki wiedzy i energii, jakie wniósł Maciej, będziemy mogli zaoferować Państwu jeszcze szerszy wachlarz usług i specjalistycznego doradztwa.

Maciej jest analitykiem finansowym i managerem relacji inwestorskich z 6-letnim doświadczeniem w działach finansowych polskich firm notowanych na GPW. Budował wizerunek i prowadził komunikację z akcjonariuszami, inwestorami i analitykami giełdowymi w największej w Polsce firmy zarządzającej wierzytelnościami.

Odpowiadał również za kontroling i planowanie linii biznesowej u międzynarodowego operatora zarządzającego markami branży gastronomicznej w regionie CEE oraz we Francji, Niemczech i Rosji. Był odpowiedzialny za przygotowanie organizacji od strony finansowej do pozyskania partnerów franczyzowych i sprzedaży w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej kilkudziesięciu punktów wchodzących w skład jednej z największych sieci restauracji na świecie.

Uczestniczył w transakcjach M&A oceniając opłacalność inwestycji, a także będąc koordynatorem procesu od strony kupującego. Większość transakcji, w których brał udział, cechowała się wysokim stopniem innowacyjności i skomplikowania.

Mamy nadzieję, że doświadczenie Macieja pozwoli nam podjąć jeszcze więcej wyzwań oraz otworzy nowe perspektywy i możliwości.