Doradztwo O&W przy otwarciu dwóch postępowań restrukturyzacyjnych

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

W ubiegłym tygodniu Sąd Rejonowy w Kaliszu przychylił się do naszego wniosku i otworzył postępowania restrukturyzacyjne dla dwóch spółek (branża energetyczna i spożywcza) naszego Klienta.

Przedsiębiorstwa te od dłuższego czasu borykały się z problemami, dlatego projekt ten był dużym wyzwaniem. Jednak dzięki wielomiesięcznym przygotowaniom, stałemu zaangażowaniu naszych doradców m.in. w uporządkowanie kwestii dokumentacyjnych oraz rozmowy z wierzycielami, zespołowi O&W w składzie Paulina Jastrzębiec Siemiątkowska oraz Paulina Orzełowska udało się przygotować spółki do rozpoczęcia restrukturyzacji i przekonać sąd, że firmy są w stanie podźwignąć się z trudnej sytuacji. Obecnie dla obu spółek trwa przyspieszone postępowanie układowe, które mamy nadzieję umożliwi Klientowi świeży start i szybkie wznowienie działalności.

Sukces ten to kolejny przykład na to, że dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu wsparciu, nawet spółki w słabej kondycji mają szansę na restrukturyzację i poprawę sytuacji. Gratulujemy zespołowi sukcesu i życzymy kolejnego w postaci zatwierdzenia układu z wierzycielami.