Deal Maker of the Year 2022 – nagroda magazynu Finance Monthly

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information
hero-photo

Andrzej Boboli został nagrodzony w tegorocznym rankingu Deal Maker Awards, organizowanym przez magazyn Finance Monthly.

Co roku w ramach Deal Maker Awards nagradzane są firmy oraz doradcy, którzy wykazali się wyjątkowymi osiągnięciami w swojej branży. Największy nacisk kładziony jest na transakcje z obszaru fuzji i przejęć, pozyskiwania kapitału czy finansowania projektów.

Andrzej otrzymał tytuł „Deal Maker of the Year” za swoją rolę w transakcji nabycia udziałów przez fundusz venture capital bValue w spółce Placeme / Dataplace.ai, odpowiedzialnej za stworzenie innowacyjnej platformy analitycznej skierowanej do firm działających w świecie offline. Placeme/Dataplace.ai dostarcza kompleksowe dane między innymi na temat zachowań klientów i działań konkurencji, w oparciu o dane geoprzestrzenne.

Za sukces odpowiadają zespoły VC oraz TMT Olesiński & Wspólnicy, których ścisła współpraca pozwoliła na przeprowadzenie prawnej analizy dokumentacji oraz kodu źródłowego projektu. O transakcji pisały media branżowe, między innymi portal Fintek (artykuł dostępny tutaj).

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją, w której znajdują się sylwetki wszystkich nagrodzonych, dostępną na stronie Finance Monthly – tutaj.