Partner w Olesiński & Wspólnicy. Specjalizuje się w prawie podatkowym, w szczególności zagadnieniach związanych z podatkami dochodowymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie na rzecz dużych przedsiębiorstw a także indywidualnych inwestorów i przedsiębiorców.

 

Współpracuje z O&W od 2009 r. Jego wieloletnie doświadczenie obejmuje w szczególności liczne projekty restrukturyzacyjne, due diligence, kontrole i postępowania podatkowe. Zajmuje się zagadnieniami z zakresu planowania podatkowego, rozliczeniami podatkowymi przedsiębiorców prowadzących działalność w specjalnych strefach ekonomicznych i zagadnieniami międzynarodowego prawa podatkowego. W dotychczasowej pracy z powodzeniem prowadził liczne kompleksowe projekty doradcze dla rzecz międzynarodowych grup kapitałowych i spółek publicznych.

 

Współautor rozwiązań z zakresu jednolitego pliku kontrolnego tworzonych przez O&W.

 

Absolwent Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Stypendysta na University of Glamorgan w Walii. Od 2016 jest wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu.

 

Biegle włada językiem angielskim.

 

Prywatnie pochłania go rodzina i muzyka.

 

W międzynarodowym rankingu The Legal 500  został wyróżniony tytułem Recommended lawyer w dziedzinie Tax.

 

Moje publikacje