Adwokat, manager w Olesiński & Wspólnicy. Posiada bogate doświadczenie w bieżącej obsłudze dużych podmiotów gospodarczych, w tym z zagranicznym kapitałem.

 

Na co dzień zajmuje się prawem gospodarczym i handlowym (w szczególności obsługą wewnątrzkorporacyjną) z uwzględnieniem aspektu podatkowego. Współpracuje też z działami HR w zakresie prawa pracy i działy zakupów w bieżących kwestiach. Reprezentuje przedsiębiorców w postępowaniach administracyjnych oraz sądowych.

 

Jej doświadczenie obejmuje także szeroko pojętą tematykę specjalnych stref ekonomicznych. W swojej dotychczasowej pracy wielokrotnie wspierała przedsiębiorców przy pozyskiwaniu zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie SSE. Doradza także w bieżących kwestiach związanych z działalnością na terenie specjalnych stref ekonomicznych. Wielokrotnie wspierała też przedsiębiorców z zagranicznym kapitałem w przy rozpoczynaniu ich działalności na terenie Polski (bieżące oraz strategiczne doradztwo).

 

Absolwentka Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

Posługuje się biegle językiem niemieckim i angielskim.

 

W wolnym czasie szkoli język hiszpański.

Moje publikacje