Od 2005 roku buduje i zarządza liczącą obecnie ponad sto osób, nowoczesną prawno-podatkową firmą doradczą z siedzibami w czterech polskich miastach. Jest jednym z liderów tworzących nową europejską sieć firm doradczych.

 

Jako doradca strategiczny bierze udział w negocjacjach, w tym na poziomie międzynarodowym i reprezentuje przedsiębiorców w rozmowach z Rządem RP. Współtworzy i wdraża koncepcje rozwoju, restrukturyzacji, bierze udział w transakcjach M&A, obsłudze inwestycji międzynarodowych m.in. największych koncernów motoryzacyjnych.

 

Pełni funkcje eksperta rad nadzorczych, zarządów spółek, w tym spółek publicznych, funduszy i inwestorów instytucjonalnych. Jest członkiem rad nadzorczych oraz Komitetów Audytu: Ten Square Games SA, Izoblok SA, Izoblok GmbH.

 

Swoim doświadczeniem dzieli się jako mentor w programach akceleracyjnych dedykowanych start-upom oraz jako prelegent podczas konferencji i szkoleń.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywał  pełniąc funkcje managerskie w międzynarodowych renomowanych firmach doradczych.

 

Poza działalnością w Olesiński & Wspólnicy, działa aktywnie także w spółkach: Saurus Grow Sp. z o.o. oraz Gałka Olesiński Business Support Sp. z o.o.

Moje publikacje