Agata Ramus

Office Administration Director

Koordynuje pracą kilkuosobowego zespołu Office Administration. Zajmuje się czynnościami administracyjnymi związanymi z zapewnianiem prawidłowego funkcjonowania biura, zarządzaniem przestrzeniami biurowymi oraz wsparciem zespołów prawnych i podatkowych w bieżących działaniach. Wspólnie ze swoim zespołem organizuje i zarządza licznymi procesami administracyjnymi, stara się nieustannie ulepszać środowisko w którym pracuje. Z natury dokładna, pogodna, u innych ceni otwartość i zaangażowanie. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem w planowaniu bieżących czynności, jednak zarządzanie bardziej złożonymi projektami które zmieniają rzeczywistość biurową to jej konik.

Z Olesiński & Wspólnicy związana od 2012 roku, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunku Turystyka i Rekreacja. Zanim wzmocniła dział Administracji w OW próbowała swoich sił w hotelarstwie będąc pracownikiem recepcji renomowanego Hotelu The Granary we Wrocławiu.

Posługuje się językiem angielskim oraz francuskim. W wolnych chwilach chętnie słucha muzyki polskich wykonawców, w kinie najchętniej wybiera seanse polskich reżyserów. Mama dwóch córek nieustannie zafascynowana obszerną tematyką rodzicielstwa.

Aktualności