...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Wiosenne spotkania ze studentami

...

icon arrow down more information
icon arrow down more information

Wiosenne targi pracy to już nasza tradycja – od lat spotykamy się ze studentami i absolwentami podczas Prawniczych Targów Praktyk i Pracy w Warszawie oraz na Targach Pracy organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Nie inaczej było w tym roku – przedstawicielki działu HR oraz reprezentanci działów prawnych, podatkowych i administracyjnych odpowiadali na liczne pytania osób zainteresowanych pracą w Grupie OW. Musimy przyznać, że lubimy te spotkania – dają nam obraz potrzeb i oczekiwań potencjalnych pracowników oraz pozwalają lepiej ich poznać.

Jak mówi Kaja Drogosz, HR Business Partner w OW: „Zdecydowanie wolimy rozmowy twarzą w twarz, dlatego cieszymy się, że formuła targów pracy na dobre (mamy nadzieję!) wróciła do spotkań offline.”

Marta Taler, HR Specialist, docenia, że „odpowiadając na pytania kandydatów możemy w praktyce dzielić się naszymi wartościami – jasną komunikacją i empatią. Mimo wieloletniej współpracy z organizatorami, każde targi są wyjątkowe. To dzięki ludziom odwiedzającym nasze stoisko, którzy dzielą się ciekawymi historiami, zainteresowaniami, a czasami również obawami związanymi ze zmianą ścieżki kariery lub wejściem na rynek pracy.”

A my już szykujemy się na kolejne spotkania ze studentami.  Żeby być na bieżąco i wiedzieć, gdzie można się z nami zobaczyć, zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych:

Instagram

LinkedIn

Facebook

Sięgaj wyżej z OW!